Nowy układ Forum

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.

Czy zmiany struktury kategorii wpłyną pozytywnie na przejrzystość i porządek na Forum ?

Zdecydowanie tak, w końcu będę wiedział gdzie jest temat, który mnie interesuje.
4
19%
Raczej tak, muszę sie tylko przyzwyczaić
4
19%
Wsio ryba ;)
5
24%
Raczej nie, muszę się od nowa nauczyć
3
14%
Zdecydowanie nie. Bałagan jest cool ;)
5
24%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Nowy układ Forum

Post autor: u2w »

Jak już wspomniałem w wątku KMF: New Generation wprowadziliśmy na próbę nową strukturę kategorii i tematów na Forum. Na razie dotyczy ona tylko kategorii Autobusy, natomiast docelowo (tu jest największa potrzeba) zmiany objęłyby kategorie Inne oraz Off-Topic. przypomnę tylko, że zmiany mają na celu zwiększenie przejrzystości Forum oraz uściślenie tematyki w poszczególnych kategoriach i działach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Ja wolałem tamten układ, no, ale ostatecznie może być taki ;).

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Aczkolwiek ogólnie mogą być, to jednak ten podział na „polskie” i „zagraniczne” marki jest nie najlepszy — pomijając kwestię dyskusyjną, która marka jest polska a która trochę mniej, wymaga większej precyzji przy klikaniu, i w ogóle poszczególne marki wymagają wyraźniejszego rozdzielenia.
Co do kategorii forum, istotnie nie są zbyt szczęśliwe, jak będę miał chwilę stworzę własną propozycję układu forum.

[ Dodano: 2006-04-14, 22:51 ]
Co do oznaczeń — a co z np. Zemunami, Rocarami, i innymi dziwnymi markami? Może zamiast tego wprowadzić obowiązek pisania marki w [] przed tytułem właściwym?
Np:
[DAB]Używane DAB-y 1500C i 1800C w KM Płock
[Rocar]MPK Lublin kupi trolejbusy Rocar

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

plocmaster pisze:wymaga większej precyzji przy klikaniu
Ustawić w Preferencjach "Wyświetlanie for i kategorii": Drzewo. Istnieje również możliwość ustawienia tej opcji jako domyślnej dla wszystkich użytkowników.
plocmaster również pisze:pomijając kwestię dyskusyjną, która marka jest polska a która trochę mniej
Dyskusyjną :?:
plocmaster dalej pisze:a co z np. Zemunami, Rocarami, i innymi dziwnymi markami? Może zamiast tego wprowadzić obowiązek pisania marki w [] przed tytułem właściwym?
Kategoria Inne marki. Opcja przedrostka jest. Oczywiście nie sposób wprowadzić wszystkich marek ale dla naprawdę "egzotycznych" nie jest chyba problemem wpisanie ręcznie.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dyskusyjną :?:
No, jak dla niektórych.
u2w pisze:Opcja przedrostka jest. Oczywiście nie sposób wprowadzić wszystkich marek ale dla naprawdę "egzotycznych" nie jest chyba problemem wpisanie ręcznie.
Aaa, więc to tak, rozumiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”