Pytanie o spotkania na IRC-u.

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.

Jaka pora spotkań na forumowym kanale IRC odpowiadała by Ci najbardziej ?

Piątek po południu i wieczorem
9
41%
Sobota po południu i wieczorem.
4
18%
Niedziela po południu i wieczorem
0
Brak głosów
W dni powszednie (już widzę jak wszscy to zaznaczają :) )
2
9%
Nie skorzystam z forumowego kanału IRC.
4
18%
Odpowiada mi każda pora i każdy dzień tygodnia.
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Marecki

Pytanie o spotkania na IRC-u.

Post autor: Marecki »

Jak wyżej: czy uważacie że spotkania na forumowym kanale o jakiejś wyznaczonej godzinie to dobry pomysł, a jeśli tak, jaki czas najbardziej by Wam odpowiadał ?
Aha, w sondzie nie ma do wyboru godzin porannych, bo wtedy i tak wszyscy śpią, a ja jestem na rowerze albo śpie.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ja co prawda i tak mam niewiele do powiedzenia,ale mi by najbardziej pasowało popołudnie,niezależnie w jaki dzień.Zresztą i tak większość dnia spędzam na km-forum,więc to dla mnie bez różnicy.Ale inni mają zapewne swoje sprawy,więc z jednej strony lepiej by było w weekendy robić takie spotkania,zresztą zbliżają sie wakacje i nie wiem,czy będzie tak dużo chętnych na spotkania,zwłaszcza,jak część forumowiczów (w tym ja) wyjedzie na wakacje.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Tak jak pisałem - IRC będzie w gotowości na dniach..
Dobrze, że taki temat powstał, może wreszcie uda się ustalić sensowną i stałą porę spotkań na kanale. Osobiście głosowałem na piątek. :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Piątek, ok. 20.00 byłoby dla mnie najlepiej… Ale się dostosuję. :retard:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja jednak zadam może nawet i istotne pytanie:czy w udziale IRC będą uczestniczyć wszyscy,którzy w danym momencie będa przebywać na km-forum,czy tylko osoby,które będą chciały?

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Udział w ircowaniu wymaga uruchomienia kanału i oczywiście zalogowania się nań, tak więc nie ma obowiązku - to tak jak chat.

jacool

Post autor: jacool »

A skoro obowiązku nie ma, to nie :P
I tak wtedy pracuję :P

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

W takim razie nasuwa mi się kolejne pytanie:czy będzie stworzony jakiś konkretny regulamin IRC? i czy będą na nim ci sami moderatorzy,którzy są na km-forum? pytam,bo niejednokrotnie byłem na komercyjnych czatach i tam byli m.in.operatorzy,którzy mieli większe uprawnienia od zwykłych użytkowników,ale mniejsze od administracji.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

1. No jak to nie? Muszą być.
2. Zapewne tak. Możnaby tam przy okazji urządzić poletko doświadczalne dla nowych moderatorów. :P

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Mam nadzieje,że kanał IRC zostanie wkrótce otwarty.Mam jeszcze jedno pytanie:czy jesli będzie np.poniżej 10 osób to pogawędki na IRC także będa się odbywac,czy musi być określona liczba osób w danym dniu?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Próby pogawędek przy poniżej 10 osobach będą karane długoletnim pobytem na budowie A1, w przypadku recydywy śmiercią.
Na poważnie :A kto ci zabroni rozmawiać? Po prostu nie będzie atmosfery. :nuts:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Nie no rozumiem,ale na wielu czatach spotkałem się z tym,że kiedy nie bło odpowiedniej liczby osób czat w danym dniu sie nie odbywał.Poza tym nie rozumiem,w jaki sposób to zintegruje użytkowników km-forum? chociaz fakt,że pisanie postów i wymienianie się opiniami na dane tematy to nie to samo,co gadanie na IRC.A co do A1 to ja 3 tygodnie temu walnąłem rowerem w barierkę na moście i to zjeżdżając z serpentyn,wiec ostrej jazdy mam na razie dość ;) .

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Adrian, na razie może daj sobie spokój z tymi pytaniami, wątpliwościami etc. ;)
Postawie kanał ( a zrobię to na 100% jutro) to wtedy będziemy ewentualnie dyskutować co i jak ;)
Cierpliwości..

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Osobom, które mają zamiar uczestniczyć w IRC przypomnę, ze każdy element km-forum podlega takim samym zasadom i temu samemu regulaminowi. Tym samym np. ban na IRC może zakończyć sie banem na forum. Poza tym kultura obowiązuje wszystkich - jakiekolwiek przejawy chamstwa czy wulgarności będą zwalczane z całą surowością.
Ostatnio zmieniony 2006-06-01, 21:24 przez u2w, łącznie zmieniany 1 raz.

Marecki

Post autor: Marecki »

Proponuję test IRC (ogólny) jutro o 20:00 . Pasuje wam ? Trudno. Mi pasuje :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Jak tylko mi się uda, potestuję z wami… :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:Jak tylko mi się uda, potestuję z wami… :mruga:
Dobra, tylko - pozwól, że Ci doradzę - Bądź grzeczny. Mnie pewnie nie będzie, ale Mac zajmie się Tobą we właściwy sposób. :P

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja na 100% zaloguje się i wpadnę,chociazby na kwadrans.W końcu plocmaster narobił mi takiego smaka tymi atrakcjami,jak wyzwiska,że muszę to zobaczyć xD.

Robson

Post autor: Robson »

Chciałem wejść na IRCa a tu komunikat:

Kod: Zaznacz cały

[19:04] Error : Closing Link: host-81-190-181-164.gorzow.mm.pl (*** Banned )

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ja także wszełem na IRC,ale o 21:00 i siedziałem sam :! (nie licząc rupaka,który wszedł o 23:10,przywitał sie i poszedł).Osoby organizujące spotkanie na IRC się nie popisały.Moim zdaniem o spotkaniach na IRC powinno informowac się w Shout Boxie,moze to wiecej osó przeczyta P.S pytanie do administratorów km-forum:dlaczego znowu przy pisaniu posta musze się logować? do popołudnia,gdy wchodziłem na km-forum byłem od razu zalogowany,a teraz nie moge w tematach stosować opcji "Szybka odpowiedź",tylko musze się logować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”