Imprezy

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
szubak

Imprezy

Post autor: szubak »

Proponuje utworzenie na forum osobnego dzialu, gdzie wrzucaloby sie wszelkie informacje o imprezach km, jakis ciekawych wydarzeniach itd. Troche by sie tego pewnie uzbieralo, a wszystko byloby w jednym miejscu ;)

Robson

Post autor: Robson »

A my 30 lipca tez robimy dni otwarte zajezdni :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Tylko, że my tu nie piszemy o nadchodzących imprezach tylko opinie co sądzicie o utworzeniu nowego działu. :)

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Ja jestem za

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

za działem jestem stanowczo a do zajezdni 4 wpadne.

Damhan

Post autor: Damhan »

A może tak małe uzasadnienie, bo tak to każdy może sobie tu nabić posta pisząc za lub przeciw. :chytry:

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

W związku z prowadzoną "polityką" selektywności tematyki forum, pomysł popieram.
Kategoria Imprezy KM została już utworzona :strzałka: tutaj.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

I widzicie - jeśli propozycja jest faktycznie dobra to ją realizujemy. ;)
Oczywiście, w nowym dziale oprócz informowania o imprezach KM można (a nawet trzeba ;)) także pisać swoje relacje - zapraszam :)

szubak

Post autor: szubak »

To ja jeszcze wtrace swoje trzy grosze ;)
1/ jesli powstal taki dzial, to fajnie i czytelnie by bylo, gdyby w nazwie tematu podawac rowniez date kiedy cos sie odbywa
2/ Tematy dotyczace imprez ktore dopiero maja sie wydarzyc moglyby byc przyklejone, reszta normalnie. Teraz nie ma problemu, ale jesli bedzie wiecej postow to sie wszystko moze mieszac ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”