Rangi

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Hannibal

Rangi

Post autor: Hannibal »

0 - 30 postów:pieszy
30 - 100 postów:pasażer
100 - 300 postów:mechanik
300 - 500 postów:kontroler
500 - 750 postów:dyspozytor
750 - 1000 postów:kierowca
1000 i więcej postów:nadzór ruchu
Ostatnio zmieniony 2006-06-25, 16:57 przez Hannibal, łącznie zmieniany 2 razy.

Hannibal

Informacja odnośnie rangi modelarz..

Post autor: Hannibal »

Ostatnio dużo osób zadaję pytania n/t nowej rangi $Modelarz , która powstała kilka dni temu.. Postanowiłem w tym temacie wyjaśnić kilka wątpliwości..

1)Ranga $Modelarz została powołana do życia w zamian za rangę pomocnik , która została usunięta. Użytkownicy posiadający rangę $M moderują kategorię "Modele" , natomiast dawni pomocnicy zostali moderatorami na całym obszarze forum.
2) Dlaczego została stworzona ta rangą ? Ponieważ administracja uznała , że ta ranga jest potrzeba :P Forum Modele jest dosyć ważną kat na forum , znajdują się tam liczne ciekawe modele,rysunki.. - warto było uzupełić lukę po pomocniku i stworzyć tą rangę dla forumowych artystów ;) Coś w rodzaju nagrody , wyróżnienia..
3)Informuje się, iż na chwilę obecną nie ma naboru do tej grupy i nie są wyznaczone kryteria przyjęć do grupy modelarzy na forum km-forum.com.pl. - tak więc proszę nie pytać jak dostać tą rangę : Jeżeli ktoś będzie się wyróżniał w sposób szczególny to jego osiągnięcia zostaną docenione. ;)

Pozdrawiam

PS :Chciałbym dodać również ,że obecni jej opiekunowie, w znacznym stopniu przyczynili się do powstania tego działu, za co jesteśmy im wdzięczni, co również było zasadnym powodem aby otrzymali wyróznienia w postaci rangi $Modelarz.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Ja moze tak OT, ale mam pytanko co to jest otfioletowe obok mojego nicku?

Milenium

Post autor: Milenium »

Tak swoją drogą, może będą inne rangi (nowe rangi)? Np. stały bywalec, weteran KMF.

Damhan

Post autor: Damhan »

Wilchelm pisze:Ja moze tak OT, ale mam pytanko co to jest otfioletowe obok mojego nicku?
To znak Twojej nowej rangi: skoro zostałeś Ekspertem KM-Forum to masz też znak tej rangi (jak każdej zresztą):

@- Administrator
*- Moderator
+- Ekspert
#- Newsman
$- Modelarz

Jeżeli ktoś będzie miał którąkolwiek z tych rang przed jego nickiem pojawi się właśnie taki symbol jak powyżej. Chyba wszystko wyjaśniłem. ;)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Od pewnego czasu nosiliśmy się z zamiarem wprowadzenia jakiegoś wyróżnienia dla Użytkowników wykonujących modele pojazdów KM. Postanowiliśmy, że takim wyróżnieniem będzie dotychczasowa ranga Modelarz, jednak na nieco zmienionych zasadach.
   • Moderatorem grupy (jednocześnie jedyny z możliwością moderowania działu) pozostaje kol. M_Szymkowiak;
   • Aby można uzyskać rangę Modelarz trzeba mieć na swoim koncie co najmniej kilka modeli zaprojektowanych własnoręcznie (od podstaw - nie w oparciu o prace innych autorów);
   • Projekty modeli muszą uzyskać pozytywne opinie innych Użytkowników (porządne wykonanie, niezbyt dużo błędów).

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Ja mam pytanie, gdyż publikuje swoje rysunki na innych stronach np www.jp555.republkia.pl jako Filip Pieńkowski, więc gdybym zrobił godną ilość rysunków aby załapać się do grupy $M czy one też będą brane pod uwagę.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Czyżby nie pisało wyraźnie :?:

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Co oznacza ranga ekspert i kto wyznacza usera na eksperta.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

7370 pisze:Co oznacza ranga ekspert
groups/616.htm
7370 pisze:kto wyznacza usera na eksperta
Admini i... życie.

Maciej

Post autor: Maciej »

Och..Jaka szkoda, że nie mogę dołączyć jakiejkolwiek do grupy.Tak mi smutno...

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Och..Jaka szkoda, że nie mogę dołączyć jakiejkolwiek do grupy.Tak mi smutno...
No rzeczywiście posmutniałem :rotfl: Post do usunięcia na pewno.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Rozważamy wprowadzenie rangi Sztygar. Dla userów permanentnie odkopujących stare wątki :retard: .

Hannibal

Post autor: Hannibal »

W zanadrzu jest też ranga ~śmieciarz dla natrętów grzebiących w śmietniku Obrazek

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Hannibal pisze:~śmieciarz dla natrętów grzebiących w śmietniku
Plocmasterowi pewnie przypadnie to gustu, bo z tego co wiem to lubi grzebać w śmieciach (bez urazy) :mruga:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Maciej pisze:Och..Jaka szkoda, że nie mogę dołączyć jakiejkolwiek do grupy.Tak mi smutno...
Możesz spróbować dołączyć do zbanowanych :mruga:
MKM Shadow pisze:Plocmasterowi pewnie przypadnie to gustu, bo z tego co wiem to lubi grzebać w śmieciach (bez urazy)
Bardzo przypadła :retard:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”