Odwołania od warnów

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Odwołania od warnów

Post autor: u2w »

Z dniem dzisiejszym wprowadzamy możliwość odwoływania się Użytkowników od udzielonego ostrzeżenia.
W przypadku otrzymania ostrzeżenia (warna) od moderatora odwołanie przysługuje do Administratora lub Naczelnego Moderatora, natomiast jeśli warn zostanie udzielony przez admina, odwołać się można do innego Administratora.
My, jako Administratorzy zapewniamy, że każde odwołanie zostanie rozpatrzone i w przypadku nieuzasadnionego udzielenia - cofnięte. Odwołania można składać wyłącznie na PW.
Odwołanie musi zawierać konkretne argumenty przeciw udzielonemu ostrzeżeniu.

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

No i pięknie :) Gratuluję, mały krok do przodu ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

To bardzo dobre rozwiązanie :). Dodam tylko, że raz zastosowano juz odwołanie od warna (było to oczywiście w przypadku mojej osoby). Czy w związku z tym część regulaminu mówiąca o warnach ulegnie zmianie, czy zostanie tak, jak jest? ;) :?: .

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

To ja mam nadzieję, że nie będzie masowych odwołań i użytkownicy podejdą troszkę z pokorą :)

DoMANik287

Post autor: DoMANik287 »

Ja tylko nie wiem po co takie coś, skoro po 30 dniach warny wygasają.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Właśnie po to. W przeciągu 30 dni można otrzyamć 2 warna i 3 i tak aż do bana (5 warnów). Odwołanie od warna spowoduje mniejszy czas oczekiwania zakończenia kary i być może w ten sposób zmniejszy się liczba banów :).

Podi

Post autor: Podi »

Adrian_ pisze:W przeciągu 30 dni można otrzyamć 2 warna i 3 i tak aż do bana (5 warnów). Odwołanie od warna spowoduje mniejszy czas oczekiwania zakończenia kary i być może w ten sposób zmniejszy się liczba banów :) .
Taaa, szerloku, my też umiemy dedukować...

Damhan

Post autor: Damhan »

Jak dla mnie lepiej, izby takie odwołanie i odpowiedź na nie odbywały sie tu na forum, ażeby potem nie było żadnych niedomówień. Ale żeby unknąć sytuacji 1000 postów na raz krytykujących bądź podtrzymujących odwołanie, zrobilibyśmy tak, że mieliby tu prawo uczestniczyć w dyskusji tylko Administratorzy, wystawiający warna i odwołujący się. Co o tym myślicie droga administracjo? ;)

Milenium

Post autor: Milenium »

Damhan pisze:Ale żeby unknąć sytuacji 1000 postów na raz krytykujących bądź podtrzymujących odwołanie, zrobilibyśmy tak, że mieliby tu prawo uczestniczyć w dyskusji tylko Administratorzy, wystawiający warna i odwołujący się. Co o tym myślicie droga administracjo? ;)
Ja, pozwolisz że się wypowiem jako user. Myślę ze jeżeli były osoby "trochę" uczestniczący w zdarzeniu i osoby, które chciałyby pomóc w roziwązaniu sprawy, mogłyby pisać w tym temacie. Reszte postów by się kasowało.
Podi pisze:Taaa, szerloku, my też umiemy dedukować...
Spam inaczej. A temat jest z serii "Przejżysta Polska-przejżyste forum" ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”