Wracamy do żywych.

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Hannibal

Post autor: Hannibal »

Miło mi poinformować, że galeria KMF już działa! Trochę to przywracanie trwało ale myślę, że warto było czekać. :)
Jak wcześniej informowaliśmy szablon galerii został zunifikowany z stylem forum - czy jest to zmiana na plus to już oceńcie sami ;)
Bardzo proszę zapoznać się z ogłoszeniem na stronie głównej galerii, oprócz tego mogą występować jakieś drobne błędy, niedociągnięcia - jakby co to proszę nam to zgłosić.

Miłego użytkowania, Zapraszamy!

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ostatnimi czasy przy logowaniu zarówno na forum, jak i w galerii wyświetla mi się tego typu informacja: Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: User kmforum has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/kmforum/public_html/galeria/includes/db_mysql.php on line 39

An unexpected error occured. Please try again later.
Z tego też tytułu mam pytanie: czy problem w tym przypadku wynika z działania km-forum?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hurra, galeria działa. :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Powiem krótko - tak, jak krótka była przerwa ;) . W tym czasie przeszliśmy z phpBB by Przemo na tzw. czyste phpBB2 oczywiście uzupełnione o niezbędne modyfikacje. Zauważalne będzie zapewne nieco inne zachowanie forum, różnić się będą też niektóre funkcje. Mamy nadzieję, że zmiany nie będą specjalnie uciążliwe.

Jakby, co - to proszę o uzupełnienie w profilach danych odnośnie komunikatorów :mruga:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jak na razie, widzę przyspieszony czas ładowania forum.
Jednym słowem, pierwsze wrażenie - ekstra!

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Bardzo ładnie zrobione teraz forum i co najważniejsze działa o wiele szybciej ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”