Wracamy do żywych.

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

Tak samo cieszy mnie to ,że powróciliscie na ekrany komputerów.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Hannibal pisze:Do ogółu: Emoty zostały zmienione. Pasuje ? ;)
Teraz jest optymalnie :)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Mam jedno pytanie do administracji dlaczego nie ma takiej opcji, jaka była przed awarią że mnie zapamiętuje przy logowaniu ostatnio jak weszłem to musiałem wpisać hasło i teraz też tak było.Trochę mnie to denerwuje.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Automatyczne logowanie cały czas działa i ma się dobrze :)
Wchodzisz na www.km-forum.com.pl/login.php , tradycyjnie - wpisujesz login, hasło i zaznaczasz opcję: Zaloguj mnie automatycznie i wsio - działa ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

To akurat działa nie gorzej niż przedtem, ale dzisiaj zauważyłem, że otwierając nowe strony forum (myślę, że to nie wymaga wyjaśnień) nic się nie ładuje — po prostu jest pusta zakładka i nic poza tym. (FF)
Ale to może być wada mojego połączenia internetowego — mimo wszystko, sprawdźcie to. ;-)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Cierpliwości. Przez kilka najbliższych dni mogą występować drobne niedogodności. Tak to jest jak się przenosi kilkaset plików - potrafią się uszkodzić. Jeszcze "niedoszlifowane" jest również połaczenie z bazą danych. Poprawiamy wszystko jak to szybko możliwe.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

u2w pisze:Cierpliwości. Przez kilka najbliższych dni mogą występować drobne niedogodności. Tak to jest jak się przenosi kilkaset plików - potrafią się uszkodzić. Jeszcze "niedoszlifowane" jest również połaczenie z bazą danych. Poprawiamy wszystko jak to szybko możliwe.
No, w sumie to już nie jest tak źle… To pewnie mój wspaniały ISP ;-)

RadziuGW

Post autor: RadziuGW »

Najprawdopodobniej za kilka dni. Galeria aktualnie znajduję się na warsztacie - integracja z nowym stylem forum. I żeby nie zostać źle zrozumianym - samą Galerię zainstalujemy jak najszybciej będzie można, natomiast styl będzie później ;)
Czy zawartość galerii "zniknie" czy cudem ocalala? ;)
cod o nowego wygladu - jak dla mnie na + :)

Piwi

Post autor: Piwi »

Hej!
Noo stronka teraz elegancka! Tylko co z tą galerią :( Kiedy ruszacie?

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Spokojnie ;) Już niedługo. Kilkaset MB ciężko się wgrywa przez Neo :/ Z bazą danych też są problemy, nawet większe niz w przypadku Forum - mimo, że sama baza dużo mniejsza.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:Kilkaset MB ciężko się wgrywa przez Neo
Przez Neo ? :]

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

...stradę oczywiście :retard: Z pewnością nie miałem na myśli żadnego z naszych Użytkowników :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ufff... A już Go chciałem Tatrą przez torowisko przeciągnąć :devil:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

To narzędzie do sprawdzania pisowni jest, ale chyba nie działa, bo nie wyświetla błędów na czerwono.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Wiemy, wiemy. Tylko, że nie jesteśmy w stanie robić wszystkiego na raz ;)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Miło mi poinformować, że galeria KMF już działa! Trochę to przywracanie trwało ale myślę, że warto było czekać. :)
Jak wcześniej informowaliśmy szablon galerii został zunifikowany z stylem forum - czy jest to zmiana na plus to już oceńcie sami ;)
Bardzo proszę zapoznać się z ogłoszeniem na stronie głównej galerii, oprócz tego mogą występować jakieś drobne błędy, niedociągnięcia - jakby co to proszę nam to zgłosić.

Miłego użytkowania, Zapraszamy!

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ostatnimi czasy przy logowaniu zarówno na forum, jak i w galerii wyświetla mi się tego typu informacja: Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: User kmforum has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/kmforum/public_html/galeria/includes/db_mysql.php on line 39

An unexpected error occured. Please try again later.
Z tego też tytułu mam pytanie: czy problem w tym przypadku wynika z działania km-forum?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hurra, galeria działa. :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Powiem krótko - tak, jak krótka była przerwa ;) . W tym czasie przeszliśmy z phpBB by Przemo na tzw. czyste phpBB2 oczywiście uzupełnione o niezbędne modyfikacje. Zauważalne będzie zapewne nieco inne zachowanie forum, różnić się będą też niektóre funkcje. Mamy nadzieję, że zmiany nie będą specjalnie uciążliwe.

Jakby, co - to proszę o uzupełnienie w profilach danych odnośnie komunikatorów :mruga:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jak na razie, widzę przyspieszony czas ładowania forum.
Jednym słowem, pierwsze wrażenie - ekstra!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”