Post pod postem

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post pod postem

Post autor: ep40 »

Mam pytanie odnośnie forum, otóż gdy piszę posta i po chwili drugiego, to przy zapisywaniu, jest on doklejany do poprzedniego posta a nie zapisywany jako osobny.

[ Dodano: 2007-02-10, 19:30 ]
Właśnie tak.

[ Dodano: 2007-02-10, 19:30 ]
Tak więc jak to zmienić?

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Zwykły user nie ma możliwości wyboru tej opcji. Taką opcję nie scalania postów ma możliwośc tylko admini i moderatorzy.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ep40 pisze:Mam pytanie odnośnie forum, otóż gdy piszę posta i po chwili drugiego
A nie słyszałeś o tym, że posty się edytuje, a nie pisze 1 pod 2? ;)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Standardowe zabezpieczenie przeciw nabijaniu sobie postów

ppln

Post autor: ppln »

A nie dałoby się zrobić OPCJI napisania 2 postów pod sobą? Czasami to się przydaje, a takie ustawienie jako domyślne jest ok :)

Imperator

Post autor: Imperator »

Ale, po co, nie lepiej dać Edit albo PS.W taki sposób można wyrazić to, co chcieliśmy w jednym poście.(TNIEMY KOSZTA, TNIEMY KOSZTA)

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

Imperator pisze:Ale, po co, nie lepiej dać Edit albo PS.W taki sposób można wyrazić to, co chcieliśmy w jednym poście.(TNIEMY KOSZTA, TNIEMY KOSZTA)
Tyle że jeśli kiedyś napisałeś jakiegoś posta i nie był jakiś ważny do czytania (i nikt nie przeczytał) a jakiś czas potem napisałeś coś ważnego o czym chciałbyś forumowiczów poinformować to ci dokleja do wcześniejszego posta i nie pojawia się znaczek informujący o nowym poście.

Nie scalanie jest zbędne ale przydałoby się traktowanie edytowania jak pisania nowego posta (przy tym informacji innych użytkowników).

Podi

Post autor: Podi »

Właśnie, jest jakiś temat, np. o jakimś tam busie. Ja napiszę ostatniego posta. Po 2 miechach chce dopisać, iż np. owego busa skasowali. Co robię? Kasuje ostatniego mojego posta i piszę od nowa, by ktoś w ogóle to przeczytał.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Niekoniecznie. Edytowany post jest traktowany jako nieczytany. Ale fakt, wydaje mi się, że np. po tygodniu od napisania ostatniego posta następny nie powinien być traktowany jako Post Scriptum, tylko jako nowy. Z tym, że tu może być problem z odpowiednim dopasowaniem kodu, bo nie wiem, czy automat do robienia for (forów?) uwzględnia taką możliwość.
A ja sam jestem do obecnego rozwiązania przyzwyczajony. Kiedyś pisałem na forum, na którym była możliwość pisania posta pod postem i nie mogłem się przyzwyczaić, żeby edytować posta zamiast pisać następnego pod swoim, by nie floodować.
No, i to wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat, możecie odetchnąć :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”