Pomoc do logowania

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
przemekk

Pomoc do logowania

Post autor: przemekk »

Mam pewien kłopot z tym forum, a konkretnie z logowaniem. Nie wiedziałem gdzie dać ten temat, bo nie ma działu "pomoc", no ale w sumie chyba może tu być :P Do rzeczy: nie wiem dlaczego tak się dzieje, że muszę się 2 razy logować zanim mnie zaloguje. Gdy pierwszy raz wprowadzam hasło i nazwę użytkownika, to z powrotem wyświetla mi się strona główna i jestem niezalogowany. Dopiero za drugim razem "zaskakuje". Co zrobić (wiem, trochę dziwny temat)? :o:

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Najlepiej do działu ogłoszeń albo działu wasze opinie. ;)

przemekk

Post autor: przemekk »

No, ale tu też można odpowiedzieć, bo w końcu tu też ten temat chyba pasuje :mruga: .

Kamil

Problemy z logowaniem

Post autor: Kamil »

Witam, mam taki problem. Jak się loguje to musze dwa razy bo za pierwszym mnie wywala. Czasem pisze że dane użytkownika są złe lub nieaktywne a wszystko jest poprawnie. Proszę o odpowiedź :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Spróbuj takich ustawień:
Obrazek

Mibars

Post autor: Mibars »

Może problem polega na tym, że wczytuje Ci starą stronę jeszczer z informacją o tym, że jesteś niezalogowany? Spróbuj odświerzyć stronę...


Taką sytuację miałem kiedyś na zupełnie innym forum

Jeszcze ja się podepnę z własnym pytaniem - dlaczego co chwila jestem wylogowywany?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”