Żałoba Narodowa-pytanie do Administratorów.

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Maciej

¯ałoba Narodowa-pytanie do Administratorów.

Post autor: Maciej »

Witam.
W strasznym wypadku autokaru we Francji zginęło 27 osób, w związku z tym mam pytanie Do Admina:Czy KM-Forum na 3 dni ¯ałoby mogłoby być czarno-białe?

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Hmm powiem tak też nad tym myślałem żeby, chociaż czarną wstążkę nad napisem KM-Forum. Bądźmy solidarni w tej katastrofie. :cry:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Ciekawe, czy jak, dajmy na to, w Święto Zmarłych na polskich drogach zginie w wypadkach ponad 26 osób (a jestem pewien, że taki dzień nadejdzie w tym roku) też będziecie chcieli, aby forum straciło kolor? Bardzo mnie to ciekawi.

Maciej

Post autor: Maciej »

Plocmaster.W odpowiedzi na Twoje pytanie informuję, że strona straci kolor tylko w wyjątkowych przypadkach.Np kiedy w jednym autokarze zginie <b>conajmniej</b> 15-20 osób.

[ Dodano: 2007-07-23, 16:54 ]
Przynajmniej zależało by mi na tym.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Maciej pisze:W odpowiedzi na Twoje pytanie informuję, że strona straci kolor tylko w wyjątkowych przypadkach.Np kiedy w jednym autokarze zginie <b>conajmniej</b> 15-20 osób.
A jeśli ponad 20 osób zginie osobno, w kilkunastu samochodach to co? Już nie ma się czym martwić? A jeśli w 1 autobusie zginie 14 osób? Zastanów się.
Maciej pisze:Przynajmniej zależało by mi na tym.
Wolę nie pytać czemu.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Maciej pisze:Plocmaster.W odpowiedzi na Twoje pytanie informuję, że strona straci kolor tylko w wyjątkowych przypadkach.Np kiedy w jednym autokarze zginie <b><b>conajmniej</b></b> 15-20 osób.
A może stworzymy więcej " przepisów" :?: Silnik autokaru musi spełniać normę Euro 3 lub wyższą, musi się rozbić na jakimś odludziu najlepiej w trudnych warunkach atmosferycznych - wypadki na autostradach nie są zaliczane do katastrof lądowych.
I co to jest pierwsza sytuacja w której KMF stracił kolor :?: Wprawdzie jestem na tym forum pół roku ale było więcej " wyjątkowych przypadków" - np jakoś nikt nie zauważył, że samolot w Brazylii zaparkował na stacji benzynowej. Uważam więc iż ten wypadek nie jest niczym wyjątkowym w codziennym życiu i zupełnie nie rozumiem tej kolorystycznej zmiany.
Ostatnio zmieniony 2007-07-23, 18:44 przez Amalio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Amalio pisze:I co to jest pierwsza sytuacja w której KMF stracił kolor
Była jakaś żałoba przy wybuchu w kopalni Halemba, IMHO jeszcze niepotrzebniej niż teraz.
Amalio pisze:jakoś nikt nie zauważył, że samolot w Brazylii zaparkował na stacjii benzynowej.
I co się wtedy stało?

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

W związku z tym, że identyczna dyskusja już się niegdyś odbyła - po tragedii w kopalni Halemba. Wówczas określiłem swoje stanowisko, które obecnie - jak widzę - przyjął również kol. plocmaster. Efektem było odejście kilku użykowników ze Śląska - co osobiście o myślę o całej tamtej sprawie, zostawię jednak dla siebie. W każdym bądź razie dla mnie - i to będę podtrzymywał - nie ma znaczenia czy jednorazowo zginęła 1 czy 100 osób - śmierć jest śmiercią. Jeśli któryś z użytkowników chce wyrazić żal - jego wola, od tego jest własny profil: awatar, podpis - nikt mu tego nie może zabronić. Forum przybiera barwy żałobne TYLKO I WYŁ¡CZNIE po ogłoszeniu żałoby narodowej.

I proszę nie piać mi z rana, bo nie każdy ma wakacje - niektórzy pracują i żadnym przestępstwem nie jest, jeśli kolorystyka zmienia się dopiero po południu.

Temat zamykam, jednak zostawiam go w nadziei, że pozwoli on na wyciągnięcie wniosków w przyszłości.

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”