Propozycje

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Tigin

Post autor: Tigin »

Jak jesteśmy przy temacie emotek, w "Szybkiej odpowiedzi", po kliknięci w "Więcej Ikon" zamiast okienka z emotkami wyskakuje okienko z napisem:
Hacking attempt1
Forum ma mnie za hackera? ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Może po prostu nie ma więcej, więc nie ma po co tam klikać, więc jeśli ktoś tam klika, na pewno ma nieczyste zamiary :retard:

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ja proponuję, aby zakazać cytowania w całości wypowiedzi przedmówcy. Niektórzy userzy to praktykują i cytują cały post przedmówcy. A takie coś jest tylko bezsensowne.

Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To zależy od każdego usera, do czego odnosi się w swoim poście. Czasami jest to cały post, a czasami jego fragment.

Także można jedynie sugerować, by w przypadku gdy odnosimy się do jakiegoś fragmentu wypowiedzi, cytować tylko dany fragment - a nie wszystko ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Dokładnie. Ale jeśli odnosi się do całego postu przedmówcy, to po co cytować?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

OPi pisze:Dokładnie. Ale jeśli odnosi się do całego postu przedmówcy, to po co cytować?
Ma to sens. Czasami jest tak, że dany post - odnoszący się do któregoś z poprzednich, albo trafia na kolejną stronę (tak jak np. ten post - Twoja wypowiedź jest na stronie poprzedniej, ale wszyscy wiedzą do czego się odnoszę ;) ), albo przypadkowo trafia jako kolejny po innym, albo po nawet po kilku innych postach. I wtedy czytający to nie wiedzą o co chodzi. Taka wypowiedź robi wrażenie jak by była wyrwana z kontekstu ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »


Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

A ja tak z innej beczki, odnośnie galerii, to można by było zrobić hm coś takiego jak się kliknie w przewoźnika lub dane miasto to może jakieś z 3 miniaturki pod panelem wybierającym przewoźnika (po kliknięciu w miasto) lub po wybraniu przewoźnika pod panelem z modelami :chytry:

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

Ja coś podobnego proponowałem na galerii. Przydałoby się opisywać kluczowe. Tyle. Rozumiem że o to chodzi? Ja mogę popoprawiać foty z Krakowa i Jarosławia, bo znam bardzo dobrze te miasta. Jeśli każdy by się podjął takich poprawek to galeria by bardzo fajnie wyglądała. Zaproponowałem taki opis: marka, model, nr taborowy, linia, przewoźnik, miasto, ulica. W praktyce powinno wyglądać to tak: Tedom C12G #210 linia_14 MKS_Mielec Mielec Niepodległości. Myślę, że nie trudo to zatosować, co myślicie?

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Ja mam taką propozycję, może by przestawić zegar na forum o godzinę w tył, bo podczas wysyłania posta pokazuje się godzina w czasie letnim :P

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Post autor: oolek15 »

To akurat można zmienić w edycji profilu (strefę czasową).

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

No, teraz jest okej, dzięki nie wpadłem na to :P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Co roku nowi forumowicze pytają o to samo :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”