Propozycje

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Przy okazji, mam wniosek racjonalizatorski. Kiedyś był na forum taki bajerek, dzięki któremu można było „zignorować” pewne tematy i forum nigdy nie pokazywało, że są tam nowe posty. Nie możnaby tego przywrócić? Nie chcę czytać działów modelarskich i kolejowych, a teraz mam wybór: albo je nieptorzebnie przeczytam zużywając transfer, albo je zignoruję i będę ciągle widział je jako nieczytane, albo kliknę na „Oznacz wszystkie jako przeczytane”, z tym że forum wadliwie działa i jest prawdopodobieństwo, że oznaczę sobie tak coś, czego jeszcze nie czytałem. Znacząco pomogłoby to szerokiej rzeszy użytkowników forum i zmniejszyło ilość zużywanego transferu.
W razie gdyby gromowładni nie dysponowali wystarczającą ilością czasu, mogę sam znaleźć adekwatny mod, a oni tylko zainstalują.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Przyłączam się do prośby - nie czytam nigdy działu modelarskiego, możliwość jego zignorowania pewnie by pomogła forum, zwłaszcza, że niektórzy użytkownicy, odwrotnie, czytają tylko dział modelarski.

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 282
Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G

Post autor: TranslatorPS »

Cóż, należy czytać wszystko i być na bieżąco z rozwojem KM-Forum.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

pisaczek pisze:Cóż, należy czytać wszystko i być na bieżąco z rozwojem KM-Forum.
A co nam zrobisz, jak nie przeczytamy wszystkiego i nie będziemy na bieżąco? Bo chwilowo to ty masz, że tak powiem, niezbyt ciekawą sytuację

EDIT: Eee… To jak będzie z tym wihajstrem do ukrywania działów? Przydałby się, jak czytam niektóre tematy w modelach to robi mi się coś, co określić mogę tylko w sposób narażający mnie na represje, słusznie zresztą

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

plocmaster pisze:masz, że tak powiem, niezbyt ciekawą sytuację
Bardzo nieciekawą... :diabeł:
plocmaster pisze:To jak będzie z tym wihajstrem do ukrywania działów?
Pomyślimy...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

u2w pisze:
plocmaster pisze: To jak będzie z tym wihajstrem do ukrywania działów?
Pomyślimy...
I co, wymyśliliście coś?

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Ja mam jako taki pomysł:
Przy rejestracji można użytkownikowi wyświetlić cały regulamin, i pod nim umieścić przyciski: Zapoznałem się z regulaminiem i: Akceptuję/Nie akceptuję.
W ten sposób każdy nowy user musiałby przeczytać choć część regulaminu, chcociażby po części, bo regulamin jest niekrótki, a przyciski do wyboru znajdowałyby się na jego końcu ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

PAFAWAG pisze:Przy rejestracji można użytkownikowi wyświetlić cały regulamin, i pod nim umieścić przyciski: Zapoznałem się z regulaminiem i: Akceptuję/Nie akceptuję.
No i co z tego? Jak się logują to i tak wcisną "akceptuję", nie muszą go czytać.
Z resztą nieznajomość przepisów nie jest usprawiedliwieniem w przypadku ich złamania.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Większość punktów regulaminu jest oczywista i niemal każdy użytkownik wie, gdy go łamie. Poza tym i tak czytaliby go tylko ci, co by chcieli...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Poza tym 99,99% normalnych ludzi nie czyta regulaminu przed zarejestrowaniem się na forum i w niczym im to nie przeszkadza.

Kamil

Post autor: Kamil »

Może by zrobić tak jak mówił kol. PAFAWAG i przy dalszej rejstracji dać z 4 pytania dot. regulaminu. To by skłoniło może ludzi do przeczytania choć połowy regulaminu lub jego fragmentu.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

I jeszcze do tego zrobić test na IQ i osób z niższym niż 150 nie wpuszczać...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

I koniecznie skan dowodu tożsamości — poniżej 15 lat nie wpuszczamy. No i trzeba będzie mieć kamerkę internetową, a wyznaczony specjalnie do tej funkcji forumowicz będzie sprawdzał, czy podczas przeglądania KMF jest się w krawacie — klient w krawacie jest mniej awanturujący się

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

KKS pisze:I jeszcze do tego zrobić test na IQ i osób z niższym niż 150 nie wpuszczać...
Będę musiał zrezygnować ze stanowiska, bo ja mam 143 pkt :D
Można wprowadzać dziesiątki absurdalnych przepisów itd. I tak nie będą miały zastosowania w praktyce.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:I koniecznie skan dowodu tożsamości — poniżej 15 lat nie wpuszczamy. No i trzeba będzie mieć kamerkę internetową, a wyznaczony specjalnie do tej funkcji forumowicz będzie sprawdzał, czy podczas przeglądania KMF jest się w krawacie — klient w krawacie jest mniej awanturujący się
Dobry pomysł - Ciebie zatrudnimy. Będziesz osobiście wszystkiego doglądać.... Aha i dziękuję, że się Zgodziłeś :retard:

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Dobry pomysł - Ciebie zatrudnimy. Będziesz osobiście wszystkiego doglądać.... Aha i dziękuję, że się Zgodziłeś
Ty się nie śmiej. Jeden z wielokrotnie eksterminowanych wawkomowych trolli napisał do mnie pełnowartościowe podanie o przyjęcie na forum.

Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

Odp

Post autor: Gullit »

Mi na tym forum najbrdziej brakuje zakreślenia tematu ,którego nie chcę czytać czyli ignorowanie

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Mi także, nie intersuje mnie tematyka kolejowa, ale czasem jakiś temat mogę przeczytać.
Tak tylko marnuję czas, aby "zgasić lampkę" przy nim ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Temat wraca jak bumerang, była taka opcja w starym sofcie forum, w nowym są chyba jakieś trudności z wprowadzeniem takiej opcji.

Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

Odp

Post autor: Gullit »

Na pewno było by to pomocne.Nie było mnie ponad dziesięć dni w domu i jakw róciłem to muszę wszystkie tematy przelecieć nawet te które mnie nie interesują

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”