Propozycje

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Rzeczywiście to by się przydało bo mnie też nie które tematy nie interesują. A przepraszam że odkopie temat finansów i Moderatorów ale nie można by było w jakiś sposób wam pomóc w kwestii finansowej???Myślałem o tym bo jeżeli ktoś chce pomóc dobrowolnie to mógł by wysłać symboliczną kwotę np.za jakiś gadżet(kubek z logiem KMF)... Utrzymanie takiego forum kosztuje a może znalazły by się osoby które chciały by pomóc a wprowadzanie zmian też wiąże się z kosztami ;)A co do Moderatorów to przydało by się ich więcej i takich którzy mieli by czas wieczorem bo jest was zdecydowanie za mało ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

JELCZU85 pisze:A przepraszam że odkopie temat finansów i Moderatorów ale nie można by było w jakiś sposób wam pomóc w kwestii finansowej?
Zgodnie z przyjętą wcześniej zasadą, zwykli userzy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z funkcjonowaniem forum.

Kosztami obciążani są tylko i wyłącznie moderatorzy oraz oczywiście administratorzy ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

To dałoby się jakoś zrobić to wyłączanie postów :?: Podzielam wcześniejsze wypowiedzi. Nie interesuję się zbytnio autobusami, a tam działów jest baardzo dużo, dlatego jak kilka dni jestem nieobecny, to mam dużo tematów do oznaczenia jako przeczytane... :cry:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

W weekend zobaczę co da się zrobić ;)

Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

Odp

Post autor: Gullit »

Fajnie by było bo mnie też autobusy nie interesują

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

No, to dało się coś zrobić? xD

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

OPi pisze:To dałoby się jakoś zrobić to wyłączanie postów Podzielam wcześniejsze wypowiedzi. Nie interesuję się zbytnio autobusami, a tam działów jest baardzo dużo, dlatego jak kilka dni jestem nieobecny, to mam dużo tematów do oznaczenia jako przeczytane...
Yyyy... ale że tak się zapytam, po co je oznaczać? Gdzieś kiedyś widziałam opcję "oznacz wszystkie posty jako przeczytane", więc jeżeli ktoś nie chce czytać tego, co go nie interesuje - niech poczyta to co chce, a resztę niech oznaczy za pomocą tej opcji i tyle... Ja tam czytam tylko niektóre działy, i reszty nie oznaczam, i jakoś mi nie przeszkadza że się "świeci" :P

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

[fquote="Nikki"]
Yyyy... ale że tak się zapytam, po co je oznaczać? Gdzieś kiedyś widziałam opcję "oznacz wszystkie posty jako przeczytane", więc jeżeli ktoś nie chce czytać tego, co go nie interesuje - niech poczyta to co chce, a resztę niech oznaczy za pomocą tej opcji i tyle... Ja tam czytam tylko niektóre działy, i reszty nie oznaczam, i jakoś mi nie przeszkadza że się "świeci" :P[/fquote]
Tak, ale jeżeli długo nie naciśniesz "oznacz wszystkie tematy jak przeczytane", to po jakimś czasie wejdziesz na forum i wyświetli Ci się komunikat, że było za dużo nowych postów i oznaczy Ci wszystkie nowe posty na forum jako przeczytane :chytry: Tak przynajmniej kiedyś było.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Nikki, ja właśnie tak robię. Ale w "autobusach" tych działów jest tyle, że to odznaczanie zajmuje mi minimum 5 minut...

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Amalio pisze:Tak, ale jeżeli długo nie naciśniesz "oznacz wszystkie tematy jak przeczytane", to po jakimś czasie wejdziesz na forum i wyświetli Ci się komunikat, że było za dużo nowych postów i oznaczy Ci wszystkie nowe posty na forum jako przeczytane Tak przynajmniej kiedyś było.
Już nie jest.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Proponuję aby z działu Kolej i Metro wydzielić dwa osobne: Kolej oraz Metro. Takie wymieszanie tematów moim zdaniem nie jest dobre.

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

OPi pisze:Proponuję aby z działu Kolej i Metro wydzielić dwa osobne: Kolej oraz Metro. Takie wymieszanie tematów moim zdaniem nie jest dobre.
Zgadzam się z tobą powinno być :)ale powinno być osobno dział z autobusami, osobno z metrem,i koleją :) Każdy był by zadowolony ponieważ wchodził by na to co go interesuje i nie było by problemów z postami oznaczonymi jako nie przeczytane :)Np. interesuje mnie kolej wchodzę na tematy związane z koleją....itp. itd. :)Wiem że to od razu jest nie możliwe bo trzeba by było przebudowywać pół strony ale było by to wygodne i korzystne dla niektórych forumowiczów ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gullit
Posty: 195
Rejestracja: 2009-02-28, 00:31
Lokalizacja: Łódź,Aleksandrów

Post autor: Gullit »

A z wyłączaniem postów dalej nie ma nic nowego.Naprawde nie interesuje mnie dział poświęcony autobusom i cały czas mam zawalone :nieprzeczytane posty

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Gullit pisze:Naprawde nie interesuje mnie dział poświęcony autobusom i cały czas mam zawalone :nieprzeczytane posty
"Oznacz posty jako przeczytane". Ot i cała tajemnica :D

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ejże! ;) To dałoby się to jakoś rozdzielić? To jest na prawdę denerwujące. Wchodzę na forum i widzę, że "Kolej i Metro" świeci się na niebiesko. Dlatego wchodzę, bo chcę coś popisać o kolei, a tam patrzę, jest coś o metrze. Na dodatek wszystko jest wymieszane i trudno znaleźć jakiś konkretny temat.

Najbardziej mnie denerwuje to, że w autobusach poświęcono tyle działów, a wy nawet nie możecie rozdzielić między koleją a metrem. Przecież to nie jest to samo, jak się niektórym zdaje. :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Na razie w tej kwestii trwa zażarta dyskusja. I zastanawiamy się jak to podzielić. Po za tym każdy jest czymś zajęty i chwilowo nie ma czasu by się tym zająć. Zatem to może jeszcze potrwać. Proszę o cierpliwość ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Daj nam jeszcze parę dni, bo musimy się dogadać po prostu :D

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Wysłany: 2009-12-09, 21:55

OK, trzeba było tak od razu.

[ Dodano: 2010-02-08, 16:33 ]
No i już się zastanowiliście (przepraszam za tę upierdliwość, ale już coś długo się zastanawiacie).

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Po burzy mózgów uznaliśmy, że tak jak jest jest dobrze.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Mam pytanie odnośnie dodawania pochwał. Moim zdaniem złe jest to, że pochwały dają tylko autorzy wątku. Często się zdarza jednak, że po jakimś czasie w danym temacie ktoś inny poszukiwał jakiejś odpowiedzi i ją dostał. W takiej sytauacji jak miałbym komuś wstawić pochwałę?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”