Uwagi odnośnie pracy ekipy

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Temat zamknąłem, gdyż moja wcześniejsza uwaga została przez Was olana ciepłym szerokim strumieniem.
Z tym tematem mam nie lada problem, gdyż posty zawierają po kilka wątków na raz, trudno cokolwiek jednoznacznego z tego wydzielić.

EDIT:
Temat podzielony: część o Częstochowie trafiła do osobnego wątku, natomiast część o PUMIE trafiła z powrotem do tematu o PUMIE, gdyż większość dyskusji dotyczyła właśnie PUMY, o innych konstrukcjach są jedynie drobne wzmianki.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

TLG pisze:Temat zamknąłem, gdyż moja wcześniejsza uwaga została przez Was olana ciepłym szerokim strumieniem.
Chodziło w ogóle o szybkość działania, jakoś przy bezsensownych offtopach tak szybko nikt nie reaguje.
TLG pisze:EDIT:
Temat podzielony: część o Częstochowie trafiła do osobnego wątku, natomiast część o PUMIE trafiła z powrotem do tematu o PUMIE, gdyż większość dyskusji dotyczyła właśnie PUMY, o innych konstrukcjach są jedynie drobne wzmianki.
Danke szyn. Mam nadzieję, że już wszystko wyjaśnione :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:Chodziło w ogóle o szybkość działania, jakoś przy bezsensownych offtopach tak szybko nikt nie reaguje.
To mógł być przypadek.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Przepraszam, ale czy ten mój 2-gi warn jest konieczny? ( o treści : Będziesz śmiecił na forum, to szybko stąd wyfruniesz na kopach. Myśleć trochę, to nie boli misiu! ) :?: Nie wystarczyło by normalnie w temacie lub przez GG napisać, tylko od razu dawać ostżeżenie :?: Co innego jak bym to pare razy zakładał niepotrzebne tematy ...

P.S. Prosze mnie źle nie zrozumieć

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Skoda 16T pisze:rzepraszam, ale czy ten mój 2-gi warn jest konieczny?
Tak.
Skoda 16T pisze:Nie wystarczyło
Nie wystarczyło.
Skoda 16T pisze:przez GG napisać
Nie rozmawiam z nikim na GG.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Dla mnie to jest dziwne. Po co dawać ostżeżenie za taką błachostkę? Sądzę, że ostrzeżenia powinno się dawać za łamanie regulaminu oraz CZęSTE zaśmiecanie forum

P.S. Mogłes napisać przez PW ;)
Ostatnio zmieniony 2008-05-24, 22:19 przez Skoda 16T, łącznie zmieniany 1 raz.

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Oj już tak nie rozpaczaj i nie pracuj na kolejne. :diabeł:

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Chociaż po przemysleniach sądzę, że TLG dobrze zrobil. Przepraszam za te "rozmowe" ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie wiem, gdzie to wrzucić, więc niech będzie tutaj - ploc skarży się, że od czasu zmiany hasła bodajże w piątek wieczór nie doczekał się ponownej aktywacji konta, a pewien nowy użytkownik doczekał się aktywacji wczoraj.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Skoda 16T pisze:a pewien nowy użytkownik doczekał się aktywacji wczoraj.
Nowych chyba nie aktywują, przypomniałem teraz sobie.
KKS pisze:ploc skarży się
Miałeś napisać delikatniej.
S_S pisze:nie pracuj na kolejne.
A czemu nie? Domagam się utrzymania dotychczasowego tempa pracy na ostrzeżenia!
Napisałbym jeszcze parę rzeczy tutaj, ale się chyba ciut spóźniłem. Cóż, poznęcam się nad dziećmi innym razem.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Hannibal po prostu ostatnio rzadziej bywa na forum. Musicie się liczyć z drobnymi trudnościami jeszcze jakiś czas.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

plocmaster pisze:Skoda 16T napisał:
a pewien nowy użytkownik doczekał się aktywacji wczoraj.
Gdzie ja to napisałem ? :shocked:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Ja też tego nie napisałem :P Po prostu tak czasem działa cytowanie.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Jeśli ostrzeżenia wygasają po 30 dniach, to dlaczego kol. Rietze jeszcze je posiada ?

Wyciąg z regulaminu:
"Ostrzeżenie (warn) - stopniowany system upomnień za nieprzestrzeganie regulaminu. Czas trwania ostrzeżenia wynosi 30 dni. W przypadku otrzymania przez użytkownika więcej niż jednego warna okres ten obowiązuje od otrzymania ostatniego ostrzeżenia. "

Prosze mnie źle nie zrozumieć

P.S. Tak na marginesie. Ten "Emil" "narysowal" Protrama 206WrAs. Taki ma istnieć, tylko wygląda zupelnie inaczej. LINK: http://www.protram.com.pl/zdjecia_default_206_2.htm

P.P.S. Dowodzi to tylko temu, że on absolutnie nie zna sie na modelach tramwajów.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Skoda 16T pisze:Jeśli ostrzeżenia wygasają po 30 dniach, to dlaczego kol. Rietze jeszcze je posiada ?
A nie zasługuje? Ja w ogóle bym go kopnął za brak dostatecznej znajomości j. polskiego — ja rozumiem, niepełnosprawność niepełnosprawnością, ale to nie jest powód, żeby burdel robić. Zwłaszcza że brakuje mu jeszcze czegoś oprócz możliwości rozpoznawania akustycznych drgań powietrza.
Skoda 16T pisze:Ten "Emil" "narysowal" Protrama 206WrAs. Taki ma istnieć, tylko wygląda zupelnie inaczej.
Eee tam, to tylko nic nie znacząca wizualizacja, wszystko może się jeszcze zmienić.
Skoda 16T pisze:Dowodzi to tylko temu, że on absolutnie nie zna sie na modelach tramwajów.
Czyżby potrzeba dowartościowania?

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Proszę mi usunąć ostrzeżenia, które dzisaj tracą ważność :mruga:

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Ono samo traci ważność :spam:

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Filip7370 pisze:Ono samo traci ważność
Ostrzeżenia się zdejmuje "ręcznie", czyli moderatorzy lub admini je usuwają. One same nie znikają :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Spoko Skoda - dzięki za przypomnienie. Zdjąłem Ci jedno ostrzeżenie (z 11 maja). Natomiast warn od TLG jest z 24 maja... czyli będąc w zgodzie z regulaminem - Musisz poczekać jeszcze dzień ;)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

To dziwne, bo na paru forach upływają automatycznie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”