Shoutbox

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Maciej

Shoutbox

Post autor: Maciej »

Mam kolejny problem. Chciałbym zapytać, czy inni userzy też go mają? Od kilku dni, podczas zalogowania, nie wyświetla mi się shoutbox. Jeszcze tydzień temu był, a już go nie ma.
:strzałka: O co chodzi?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Nie masz go wcale :? Czy może jest on wyłączony :?: Wtedy wystarczy go włączyć ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Mnie też się czasem nie włącza.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Odświeżyć stronę i będzie OK.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Albo cierpliwie poczekać - w ciągu dnia zdarza się, że musi potrwać nawet dłuższą chwilę nim się pokażą posty w ShoutBoxie ;)

Maciej

Post autor: Maciej »

Dzięki ;)

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Ja mam za to taką "malfunction" shotboxu, że kiedy napiszę coś do niego, i np. odświeżę stronę czy przejdę do jakiegoś działu a potem wrócę z powrotem na stronę główną, to mój ostatni wpis do shoutboxa ni wyświetla się :o:
Zaczyna się wyświetlać dopiero wtedy, kiedy wciśnie się Enter - "wyślę pustą wiadomość".
Może coś z można zrobić?...


pS. Mój 1000 post :)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Kliknąć na literkę "R" jak Refresh, czyli odśwież. Swoją drogą też tak mam, czego to wina?

Maciej

Post autor: Maciej »

PAFAWAG pisze:pS. Mój 1000 post
Gratulacje ;)

Jeśli chodzi o mojego Shouta to już jest w miarę OK. Wyświetla się, chociaż pojawia się też (ale bardzo rzadko) taki problem z wysyłaniem wiadomości jak to opisał kolega PAFAWAG. I równie rzadko posty mieszają się kolejnością (np.wysyłam post a on zamiast na koniec idzie na środek).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

PAFAWAG pisze:Ja mam za to taką "malfunction" shotboxu, że kiedy napiszę coś do niego, i np. odświeżę stronę czy przejdę do jakiegoś działu a potem wrócę z powrotem na stronę główną, to mój ostatni wpis do shoutboxa ni wyświetla się :o:
Mnie się też to zdarza, ale jak zauważyłem, zapisany post w SB nie ginie, tylko pojawia się później. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”