Nowe dział forum!

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.

Co o tym sądzisz?

Świetny pomysł! Popieram w 100%
14
67%
To raczej nie potrzebne...
7
33%
 
Liczba głosów: 21

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Co o tym myślicie? O tym temacie forum?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Se załóż, jak odczuwasz taką potrzebę

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Ja się pytam o zdanie innych, bo nie chce niepotrzebnie zaśmiecać forum :] a już bardziej po polsku brzmi "sobie" a nie se.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ŁK-MZK pisze:Ja się pytam o zdanie innych, bo nie chce niepotrzebnie zaśmiecać forum
A ja to co? Taki sam? Spokojnie, jak innym będzie się chciało, to też ci odpowiedzą.
ŁK-MZK pisze:a już bardziej po polsku brzmi "sobie" a nie se.
To se pisz po polsku, w czym problem?

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Moim zdaniem można by utworzyć taki temat, w którym by się prezentowało dobre miejsca (np. z dobrym oświetleniem czy tam, gdzie można spotkać ciekawy tabor itp.) na robienie zdjęć KM :)
Ale mówić o tym to raczej nie w tym temacie ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Prawda jest taka, że:
1. Jeżeli ma się pomysł to z większości miejsc w naszym kraju da się zrobić miejsca ciekawe.
2. A po co komu motyw który został już wykorzystany?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

PAFAWAG pisze:Moim zdaniem można by utworzyć taki temat, w którym by się prezentowało dobre miejsca (np. z dobrym oświetleniem czy tam, gdzie można spotkać ciekawy tabor itp.) na robienie zdjęć KM :)
Obejrzyj sobie mapkę Google, która jest na TWB pod każdym zdjęciem i będziesz miał ciekawe miejsca na foty ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

To go stwórzcie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ŁK-MZK pisze:A jest może takie forum, gdzie można wypisywać fajne miejsca do robienia zdjęć w Polsce? Jakieś plenery gdzie fajnie byłoby złapać autobus, pociąg, bądź coś innego na tle fajnych widoków.
Nie ma takiego tematu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, Abyś po prostu stworzył taki temat w Hyde Parku. HP właśnie służy do takich tematów. Zatem powodzenia ;)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Już stworzyłem więc zapraszam :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Szanowni userzy.

Zaproponowałem Wam w zeszłym tygodniu aby Wasze tematy "firmy producenckie" zespolić w jeden temat "Misz-masze 2 czyli producenci". ;)

Odnośnie mojej propozycji wypowiedziało się raptem parę osób. O konsultacje w sprawie Waszych tematów prosiłem również kolegów z ekipy. Czekałem kilka dni i nie wypowiedział się nikt :chytry:

Zatem nie mam innego wyjścia jak samodzielnie podjąć decyzję. I moja decyzja jest taka, że

:strzałka: na okres próby stworzę Wam taki temat, do którego trafią wszystkie Wasze posty z rysunkami. Ten temat pojawi się w dziale Hande Made => Rysunki

:strzałka: Wasze obecne tematy jak i posty z opiniami trafią do śmietnika

Jeśli okaże się, że ten nowy temat to będzie wielki galimatias i bałagan - to zostanie on skasowany.

Możecie do nowego tematu dołączać swoje kolejne rysunki - swoje własne - na takich samych zasadach jak w temacie "Misz-masz, operacje genetyczne". ;)

Jednocześnie informuję, że temat "Super Tram i Super Bus" autorstwa Skody 16T trafi do starego tematu o "misz-maszach", ponieważ za takowe można je uznać ;)

Chciałbym również ostrzec, że jeżeli pojawi się ktoś, kto znów założy osobny temat o firmie - to ten temat zostanie automatycznie przeniesiony do "misz-maszy 2"... jeśli jeszcze taki temat będzie istnieć. :D

Mam nadzieję, że moja decyzja nikogo nie uraziła... w przeciwnym wypadku, Pamiętajcie, że co złego to nie ja :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Misz - masz 2 czyli producenci taboru

Post autor: J-31 »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”