Nowe dział forum!

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.

Co o tym sądzisz?

Świetny pomysł! Popieram w 100%
14
67%
To raczej nie potrzebne...
7
33%
 
Liczba głosów: 21

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Gadzie pisze:Będziemy się przekrzykiwać na wzajem.
J-31 pisze:Bez komentarzy
Jak każdy będzie zamieszczał, a nikt nie będzie komentował, to będzie chyba spokój?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

KKS pisze:
Gadzie pisze:Będziemy się przekrzykiwać na wzajem.
J-31 pisze:Bez komentarzy
Jak każdy będzie zamieszczał, a nikt nie będzie komentował, to będzie chyba spokój?
Ale będziemy się przekrzykiwać swoimi rysunkami taboru i wtedy nikt nie będzie wiedział, co dana "firma" produkuje.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kędzior pisze:Mam jeszcze tylko jedno pytanie - Czy rysunki i modele prawdziwych autobusów, tramwajów pozostaną dalej na forum?
Oczywiście. Dla takich rysunków przecież jest miejsce ;)

Co do mojego pomysłu. Poczekam do końca dnia aż się wszyscy wypowiedzą. W zależności od Waszych głosów i opinii - jutro - albo skasuję ze Strefy 51, Wasze tematy "firmy", albo przeniosę je do osobnego tematu: "Misz-masz 2". To zależy od Was ;)

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Ja myślę, że firmę Neobus można jedynie zostawić. Chłopaki włożyli i wkładają w nią trochę pracy i powstaje ona w sumie od podstaw. No ale jak uważacie ;) Są jeszcze jakieś inne tego typu? :chytry: Bo one powstały już trochę dawniej i w S51 mogą sobie, myślę, spokojnie być ;)

P.S. Tylko nie podnosić buntu, że "moja też ma zostać" itp. :mruga:
P.S. 2 Coś w sprawie nowych moderatorów/moderatora rusza?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Gadzie pisze:P.S. 2 Coś w sprawie nowych moderatorów/moderatora rusza?
Chwilowo nic ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Filip7370 pisze:Ludzie których nie interesuje cel zamieszczenia podczas rejestracji deklaracji wieku.
A w ogóle od jakiego wieku można mieć konto na KMF? Tylko nie piszcie mi, że XXI
Filip7370 pisze:chociaż moje potyczki z sz. kol. plocmasterem sądzę że także obniżają poziom
Cóż, możnaby polemizować nad tym, i bez tej tytułomanii
Filip7370 pisze:Sądzę że należy powołać nie jednego a nawet dwóch nowych mod-ów, jednego na całe forum, a drugiego do hand made.
Powołać zawsze można, ale jeśli będą pracować tak jak obecni (czyli jak będzie miał czas i chęci to wejdzie, ale w sumie i tak będzie miał forum głęboko, albo jak już wejdzie, to lepiej, żeby nie wchodził) to nic to nie pomoże.
J-31 pisze:Co Wy na to ?
Świetny pomysł
Kędzior pisze:Co do przewoźników to mam propozycję, aby zrobić to wszystko na jednym serwerze na którym odbywałaby się rozgrywka w grze OpenTTD.
Wszystko odbywałoby się online (tworzenie różnych połączeń autobusowych, towarowych, tramwajowych, kolejowych, lotniczych) i bez żadnej ściemy.

Możliwa też jest wtedy upadłość firmy (jeśli nie uda ci się nadrobić strat związanych z budową połączenia), przejęcie jej (za twoją zgodą) przez większego przewoźnika, dotowanie połączeń przez "miasta", konieczność wymieniania taboru co kilkanaście lat
Hmm… kRPG?
Kędzior pisze:To już lepsze rozwiązanie. Przeniesiemy się z tym na inne forum.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie - Czy rysunki i modele prawdziwych autobusów, tramwajów pozostaną dalej na forum?
Na razie wszystko zostaje
Kędzior pisze:Ale będziemy się przekrzykiwać swoimi rysunkami taboru i wtedy nikt nie będzie wiedział, co dana "firma" produkuje.
A kogo to obchodzi?

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

plocmaster pisze:A w ogóle od jakiego wieku można mieć konto na KMF
Od 13 lat.
plocmaster pisze:bez tej tytułomanii
Mimo co nieraz mówisz mam do Ciebie jak i do innych na forum szacunek...
plocmaster pisze:A kogo to obchodzi?
Dokładnie, przecież ja sam tworzyłem dziesiątki takich firm, ale nigdy tego nie pokazywałem bo wiem że to jest tak dla innych interesujące do końcówka mego nosa.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Filip7370 pisze:Od 13 lat.
A już się bałem, że przedwcześnie zacząłem.
Filip7370 pisze:Mimo co nieraz mówisz mam do Ciebie jak i do innych na forum szacunek...
Jak wolisz

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

J-31 pisze:
Kędzior pisze:Mam jeszcze tylko jedno pytanie - Czy rysunki i modele prawdziwych autobusów, tramwajów pozostaną dalej na forum?
Oczywiście. Dla takich rysunków przecież jest miejsce ;)

Co do mojego pomysłu. Poczekam do końca dnia aż się wszyscy wypowiedzą. W zależności od Waszych głosów i opinii - jutro - albo skasuję ze Strefy 51, Wasze tematy "firmy", albo przeniosę je do osobnego tematu: "Misz-masz 2". To zależy od Was ;)
Ja bardzo proszę żeby tak się stało to fantastyczny pomysł :)

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »

Dla kol. z góry poparcie.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

J-31 pisze: W zależności od Waszych głosów i opinii - jutro - albo skasuję ze Strefy 51, Wasze tematy "firmy", albo przeniosę je do osobnego tematu: "Misz-masz 2". To zależy od Was
Wczoraj wpadłem na pomysł, że można by zrobić odnośnik do tematów rysunkowych np. tuż przy miejscu, gdzie się znajduje odnośnik do Galerii (chodzi mi o dodanie nowego "klawisza" do tych znajdujących się pod logo KMF na niebieskim tle, na górze strony). W ten sposób całkowicie odcięłoby się rysunki od głównej części forum, dzięki czemu mogło by stać się ono bardziej "profesjonalne" (chociaż troszkę poziom forum podniesie się, bo dla "niewtajemniczonych" rysunków nie będzie - trzeba będzie wiedzieć, gdzie jest wejście do tego działu) ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Kombinujesz w dobrą stronę, ale to wciąż niewystarczający półśrodek.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

plocmaster pisze:Hmm… kRPG?
Można to porównać do wszelkich "menedżerów piłkarskich". To jest beznadzieja. Lepiej grać w to nie tylko przez forum a mieć wpływ na to gdzie twój tabor wyjeżdża i kiedy.
http://www.openttd.org/screens.php?imag ... gile_start
I dodatkowo grać przez sieć z innymi w trybie rzeczywistym.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dyskusja nam zeszła na różne gry i zabawy komunikacyjno-miejskie z poziomu forum, zaniżonego ostatnio

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No dobra - przeliczmy Wasze głosy, odnośnie mojej wczorajszej propozycji. ;)

Przeciwnych jest dwóch userów - Gadzie i Kędzior
Za - opowiedzieli się KKS, Plocmaster, Skoda16T i ... chyba Formuła 1 - bo rozumiem, że słowa "Dla kol. z góry poparcie" - oznaczają poparcie mojego pomysłu.

Jeszcze skonsultuję to z ekipą i chyba utworzę Wam taki temat. Jeżeli okaże się, że to będzie wielki bałagan - to najwyżej zostanie on skasowany ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

J-31 pisze:Przeciwnych jest dwóch userów - Gadzie i Kędzior
Generalnie to wolałbym, żeby wszystkie wymyślone firmy przenieść na oddzielne forum, a z KMF je definitywnie usunąć.
Z plocmasterem zresztą już to omówiłem.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Ja w sumie też, ale...
Niech się dzieje wola administracji... :D

Zobaczymy, czy ten temat zda egzamin ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kędzior pisze:Generalnie to wolałbym, żeby wszystkie wymyślone firmy przenieść na oddzielne forum, a z KMF je definitywnie usunąć.

Z plocmasterem zresztą już to omówiłem.
Czyli rozumiem, że obaj z Plocmasterem założycie oddzielne forum dla tematów "firm" ;)

Ok. Zatem może na chwilę się wstrzymam, nie będę kasować tych tematów. Jak będziecie gotowi i to przeniesiecie, to wtedy usunę te tematy. A póki co je zamknę :)

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

A jest może takie forum, gdzie można wypisywać fajne miejsca do robienia zdjęć w Polsce? Jakieś plenery gdzie fajnie byłoby złapać autobus, pociąg, bądź coś innego na tle fajnych widoków.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Nie ma.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”