Posty od ostatniej wizyty

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
david82

Posty od ostatniej wizyty

Post autor: david82 »

Brakuje na forum opcji "Zobacz posty od ostatniej wizyty". Nie chce mi się przeglądać wszystkich działów osobno, dopóki nie będzie rzeczonej opcji, wybieram inne fora - takie które tę opcję mają.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

david82 pisze:Brakuje na forum opcji "Zobacz posty od ostatniej wizyty".
Jest, tylko nazywa się inaczej.
david82 pisze:dopóki nie będzie rzeczonej opcji, wybieram inne fora - takie które tę opcję mają.
Zaiste straszne i wzruszające.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

david82 pisze:"Zobacz posty od ostatniej wizyty"
Nazywa się to "Zobacz nieprzeczytane posty" i jest nad "Zobacz swoje posty" i "Zobacz posty bez odpowiedzi" na prawo, pod zegarem.

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

david82 napisał:
"Zobacz posty od ostatniej wizyty"

Nazywa się to "Zobacz nieprzeczytane posty" i jest nad "Zobacz swoje posty" i "Zobacz posty bez odpowiedzi" na prawo, pod zegarem.
To nie to samo, posty od ostatniej wizyty, to te, króre zostały napisane po naszej poprzedniej wizycie, posty nieprzeczytane, to wszystkie, ltórych nieczytaliśmy ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jak ktoś nie chce czytać to może po zakończeniu swojej wizyty na forum wybrać opcję "oznacz fora jako przeczytane".

david82

Post autor: david82 »

irisbus pisze: Nazywa się to "Zobacz nieprzeczytane posty" i jest nad "Zobacz swoje posty" i "Zobacz posty bez odpowiedzi" na prawo, pod zegarem.
Inne fora posiadają zarówno opcję "Zobacz nieprzeczytane posty" jak i "Zobacz posty od ostatniej wizyty". Gdyby było to to samo, nie podnosiłbym tematu.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

david82 pisze:Inne fora posiadają zarówno opcję "Zobacz nieprzeczytane posty" jak i "Zobacz posty od ostatniej wizyty".
Aaa tam, niepotrzebny bajer. Bardziej przydałaby się możliwość pomijania niektórych działów (albo chociaż tematów), żeby można było czytać tylko to, co się chce

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:Aaa tam, niepotrzebny bajer. Bardziej przydałaby się możliwość pomijania niektórych działów (albo chociaż tematów), żeby można było czytać tylko to, co się chce
No, ale mimo wszystko przymusu czytania wszystkiego raczej nie ma. Wybierasz to co Chcesz przeczytać. To tylko ja jestem nawiedzony i czytam wszystko, ale ja to raczej muszę ;)

david82

Post autor: david82 »

plocmaster pisze:Aaa tam, niepotrzebny bajer. Bardziej przydałaby się możliwość pomijania niektórych działów (albo chociaż tematów), żeby można było czytać tylko to, co się chce
No więc postulowana przeze mnie opcja daje taką możliwość.

[ Dodano: 16 Gru 2008 15:29 ]
J-31 pisze: No, ale mimo wszystko przymusu czytania wszystkiego raczej nie ma. Wybierasz to co Chcesz przeczytać. To tylko ja jestem nawiedzony i czytam wszystko, ale ja to raczej muszę ;)
Ale ja chciałbym wybierać pomiędzy 10-ma wątkami, a nie 50-ma.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

J-31 pisze: No, ale mimo wszystko przymusu czytania wszystkiego raczej nie ma. Wybierasz to co Chcesz przeczytać. To tylko ja jestem nawiedzony i czytam wszystko, ale ja to raczej muszę ;)
Tylko, że z czego pamiętam jeżeli ma się zbyt dużo nieprzeczytanych postów, to za którymś wejściem oznacza wszystkie fora jako przeczytane. I lipa, bo oznaczy nawet te które się przegląda. Tak przynajmniej kiedyś miałem.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:No, ale mimo wszystko przymusu czytania wszystkiego raczej nie ma. Wybierasz to co Chcesz przeczytać. To tylko ja jestem nawiedzony i czytam wszystko, ale ja to raczej muszę
Ale niewygodnie jest to pomijać i klikać potem żeby oznaczyło wszystko jako przeczytane, lepiej by było wrzucić adekwatne działy do jakiegoś killfile i byłby spokój.
david82 pisze:No więc postulowana przeze mnie opcja daje taką możliwość.
Nie.

david82

Post autor: david82 »

plocmaster pisze:
david82 pisze:No więc postulowana przeze mnie opcja daje taką możliwość.
Nie.
Co nie? Chyba wiem co mówię.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Wiesz, co mówisz/piszesz, tylko że źle mówisz. Gdyby było tak, jakbyś ty chciał, klikałbym na „Zobacz posty od ostatniej wizyty”, pomijał to, co chcę pominąć i następnym razem robiłbym to samo, czyli mogę robić to samo dzisiaj, tylko że mam 1 kliknięcie więcej. A ja chcę raz zaznaczyć działy, które mnie nie interesują i się już nimi nie przejmować.
Kiedyś była na forum zbliżona funkcjonalność i dobrze to działało

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”