Dział Download

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.

Czy na stronie powinien znaleźć się dział Download

Tak
10
63%
Nie
6
38%
 
Liczba głosów: 16

Michał

Dział Download

Post autor: Michał »

Myślę, że powinien sie pojawić taki dział w którym każdy mógłby umieszczać pliki dotyczące KM. Dodatki do gier itp. Lecz nie dział na forum ale koło albumu. Kto jest za i przeciw proszę o wypowiedź. ;)

Podi

Post autor: Podi »

Fakt-namiastkiem takiego działu są modele,ale przydałyby się też np. czcionki z danych przedsiębiorstw(jesli ktoś ma :P )

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Jestem na nie....Po to powstał dział modele by tam umieszczać swoje prace , a jeśli ktoś chciałby mieć wszystkie modele w jednym miejscu to zrobie w wolnej chwili taki temat :retard:
Poza tym bylo by troche roboty z przenoszeniem plików , bo troche tych modeli jest :mruga:

A co do dodatków do gier , założyć temat z linkami i elegancko... , troche by miejsca na servie by zjadły :chytry:

Milenium

Post autor: Milenium »

Tez jestem na nie,po co Donwload jak dyskutujemy tu o KM :( Sensu nie widze ;)

Michał

Post autor: Michał »

TRAMWAJ pisze:Tez jestem na nie,po co Donwload jak dyskutujemy tu o KM :( Sensu nie widze ;)
No przecież mówie, żeby można bło umieszczać tam wszystko co związane z KM :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wydaje mi się, że Mac ma rację - w razie co jest dział- Symulatory i można tam dodawać linki - nie ma sensu zaśmiecać sobie serwera dodatkowymi plikami... ;)

Orange

Post autor: Orange »

Według mnie to głupi pomysł gdyż pliki modeli można umieszczać w dziale ,,Modele"

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

Wyniki ankiety są niejasne (50/50) :lol:

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Po moim głosie na nie :diabeł: . Zagłosowalem tak, ponieważ moim zdaniem (jak i pozostałych przeciwników tej opcji) określone pliki można wrzucać przy okazji danego wątku. Mamy przecież dział Modele, Dźwięki pojazdów KM , forum Symulatory itd. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby - jeśli ktoś będzie miał jakiś ciekawy plik - wrzucić go lub podać link do niego oraz jednocześnie rozpocząć dyskusję na jego temat.

Tommy

Post autor: Tommy »

Ewentualnie można stworzyć dział download i wrzucać tam linki na np. RapidShare itp. ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Tommy pisze:Ewentualnie można stworzyć dział download i wrzucać tam linki na np. RapidShare itp. :wink:
Uważam że nie jest to potrzebne.

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”