Pisownia i piractwo

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Orange

Pisownia i piractwo

Post autor: Orange »

Witam! Jak już zauważyliście na niektorych forach, że wprowadzone zostało zakaz podawania adresów z nieoryginalnym oprogramowaniem jak i o chwalenie się nim. Od dziś jest zakaz w jakikolwiek sposób chwalić się czymś nieoryginalnym w przeciwnym razie będzie ostrzeżenie lub dwa. Druga sprawa to pisowania, zauważyłem że staracie się pisać poprawnie. Ale postanowiłem, że nawet za małą pomyłkę będzie ostrzeżenie lub upomnienie :)

Z uszanowaniem
PiotrekK

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

Czy błędy stylistyczne również się do tego zaliczają? :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Adam_Palacz pisze:Czy błędy stylistyczne również się do tego zaliczają? :chytry:
Tak, ale Userów, nie Adminów.. :lol:

Hannibal

Re: Pisownia i piractwo

Post autor: Hannibal »

PiotrekK pisze: Druga sprawa to pisowania, zauważyłem że staracie się pisać poprawnie. Ale postanowiłem, że nawet za małą pomyłkę będzie ostrzeżenie lub upomnienie :)
Z pisownią to troche przesada... Większość osób pisze poprawanie , ale są osoby , które mają problemy z pisownią i na to juz nic nie poradzimy....
Ja zawsze się staram poprawiać błędy , które widze..
Dlatego , ostrzeżeń nie będzie , jedynie upomnienia...

Pozdr

Kuba

Post autor: Kuba »

Ale ja nie mam polskich liter :( czy to tez sie zalicza do upomnienia ?...ale staram sie nie robic bykow ortofraficznych, akurat w tym jestem niezly nawet ;)

// Nie , nie zalicza . Mac

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Nie no bez przegięcia, wystarczy, że ekipa od czasu do czasu coś poprawi, a jak będzie już bardzo źle, to ewentualnie pouczenie lub coś podobnego...

Pozdrawiam

Orange

Post autor: Orange »

No pisownia to tak przyznam :). Ale piractwo zostaje.

Milenium

Post autor: Milenium »

Piotrek teraz przyrzekłem sobie że od mojego pięknego jubileuszu 500 postu będe pisał z polskimi literami,Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

TRAMWAJ pisze:Piotrek teraz przyrzekłem sobie że od mojego pięknego jubileuszu 500 postu będe pisał z polskimi literami,Pozdrawiam! :)
Edytował Admin J-31 :lol:

Świetnie czekamy :mruga:

Milenium

Post autor: Milenium »

Hehe dzięki! :) Każdy może robić blędy ale dziekuję za edytowanie! :D

// Póki co zamykam , Mac

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”