Zmiana serwera

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29290
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zmiana serwera

Post autor: J-31 » 2014-11-27, 23:55

Szanowni użytkownicy, ponieważ już na pewno Zauważyliście pierwszą drobną zmianę - Kędzior został adminem - i w pewnym temacie już prowadzona jest dyskusja, a co po niektórym właśnie świat przewraca się do góry nogami. Chciałbym Wam wyjaśnić kilka ważnych spraw ;)

Otóż - najważniejsze - zmieniamy serwer. Uciekamy od naszego aktualnego hostingodawcy. ;)

Dodatkowo, ponieważ wszystkich nas dotknął kryzys (mnie również) i zaszła konieczność szukania oszczędności - a planowane wpływy z możliwych reklam raczej byłyby znikome - postanowiliśmy ciąć koszta i w związku z tym zmuszeni jesteśmy zrezygnować z galerii ;)

Galeria zniknie najprawdopodobniej w najbliższy weekend, a na pewno 1-go grudnia.

Ze starego serwera również musimy się wynieść do końca miesiąca. Nie wiem czy Kędzior i Hannibal zdążą przez ten czas odpalić forum na nowym serwerze - wciąż czekam na potwierdzenie wpłaty - toteż jest całkiem możliwe, że czeka nas chwilowa przerwa, ale potem wracamy ;)

Ponieważ w tej sytuacji, zaszła potrzeba dodatkowego administratora technicznego, toteż Kędzior otrzymał tytuł Admina. Po prostu był nam bardzo potrzebny admin techniczny i proszę nie spekulować ani dyskutować, że "świat się właśnie przewraca" - łatwo jest krytykować, ale nie Zdajecie sobie sprawy, że do funkcjonowania forum potrzebny jest człowiek ze sporą wiedzą techniczną. Stąd wybór padł na naszego wrocławskiego kolegę ;)

ODPOWIEDZ