Po awarii...

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Hannibal

Post autor: Hannibal »

Chciałem tylko dodać , że portal już jest sprawny.. :)
Natomiast album będzie uzupełniony w 100% lada dzień. :)
Na 2-3 dni ten temat zostaje otwarty - prosze pisać w nim zauważone błedy, problemy po przenosinach , a także swoje uwagi odnośnie nowego servera ;)

Pozdrawiam

voy

Post autor: voy »

Ha i nie wyszło na dobre wykupienie miejsca na serwerze pnth, od początku się coś od czasu do czasu chrzaniło.

Ale dobrze, że po tej poważnej awarii wszystko wróciło do normy :)
A jaki jest nowy serwer?

Inspektor

Post autor: Inspektor »


Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

voy pisze:A jaki jest nowy serwer?
Szybszy ;)

Damhan

Post autor: Damhan »

Oby się nigdy nie zepsuł.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

janzel pisze:Oby się nigdy nie zepsuł.
Zepsuć się ma prawo wszystko. Rzecz w tym aby zadbać o interes wszystkich korzystających.

voy

Post autor: voy »

Zepsuć się może, ale żeby nie na dużą skalę jak to było z pnth.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

janzel pisze:Myślałem że J-31 już wrócił ;) Mówił że leci samolotem tylko na jednen dzień, a ugrzązł tam na dwa tygodnie :lol:
Już wróciłem, witam wszystkich serdecznie i cieszę się, że forum już działa... :D

Zgodnie z tym co napisał kol. u2w - jeden dzień byłem w Gdyni (16 lipca) a resztę na urlopie.

Jednak wczoraj, czyli w poniedziałek - to apropo wypisywania problemów - nie mogłem odpalić strony - pojawiał mi się komunikat, że strona chwilowo nie działa, natomiast dzisiaj od rana pojawiał mi się komunikat, że nie ma takiego adresu.... :nuts:

... stąd moja "nie obecność". Mam nadzieję, że jestem usprawiedliwiony... xD

Damhan

Post autor: Damhan »

J-31 pisze:... stąd moja "nie obecność". Mam nadzieję, że jestem usprawiedliwiony... xD
Jak najbardziej! Witamy ponownie.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Muszę dodać, że miałem identyczny problem jak kol. J-31 ale na szczęście kol. b¯USG@ poinformował mnie że nie działa adres http://www.km-forum.pnth.net. Forum uruchomiłem dopiero pod adresem http://km-forum.com.pl

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”