H7-10MB Solina

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Autosan...
Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Już jakiś czas temu w lokalnych mediach pojawiła się informaja o tym zakupie, ale zapomniałem napisać ;) Odnośnie tego artykułu, to dziwi mnie jedno - nie został w nim ujęty jedyny miejski H10. Ciekawe czy ZGK się go już pozbyło czy też zapomnieli o nim...
A plany ZGK wyglądają obiecująco - wygląda na to, że w 2009 będzie to miasto mające tylko i wyłącznie niskopodłogowe ( większość częściowo, ale jednak ) autobusy :)
Oznacza to również, że ( jeżeli H10 też już znikło ) najstarsze autobusy będą 1999 roku :)

Bartek

Post autor: Bartek »

MKS Mielec zakontraktował jedną Solinę :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nieźle. Szkoda, że tylko jedną. Soliny są naprawdę niezłe :)

Bartek

Post autor: Bartek »

Myślę, że to raczej na próbę. Jak się sprawdzi to będzie więcej, jak nie za bardzo to będzie kolejny rodzyn :)

[ Dodano: 24 Gru 2008 00:53 ]
Planowany odbiór Soliny 10 stycznia.

[ Dodano: 09 Sty 2009 13:49 ]
Okazuje się, że odbiór będzie nieco później gdyż solina dopiero jest lakierowana.

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

Kolejne zamówienie dla Autosana, tym razem PKS Rybnik po oprotestowanym przetargu na 4 ''Soliny'', postanowili wziąć mniej, tylko po jednej sztuce międzymiastowej i miejskiej.

TWB:
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ciekawostka. Oba autobusy mają rejestrację z rejonu Piaseczna... pod Warszawą. Czyżby leasing ? ;)

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

J-31 pisze:Ciekawostka. Oba autobusy mają rejestrację z rejonu Piaseczna... pod Warszawą. Czyżby leasing ? ;)
Tak, ostatnie pojazdy (MB O530) zakupione przez PKS również są na piaseczyńskich tablicach ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Autosan”