Nowa seria Omni

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Scania...
voy

Nowa seria Omni

Post autor: voy »

http://www.infobus.com.pl/text.php?id=4704
Nowa seria Scanii z serii Omni.
Poprzedni design był moim zdaniem ładniejszy, lecz nowy także prezentuje się dobrze.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Mi się najbardziej podoba przód pojazdu. Tylko ten czarny kolor :|. Troche nie za ładny.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

voy pisze:Poprzedni design był moim zdaniem ładniejszy
I moim również, dodam, był o wiele ładniejszy. Ten jakoś nie przypadł mi do gustu.

DAB

Post autor: DAB »

Tył ma ładniejszy, ale przód jakiś taki nie taki :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mam dziwne wrażenie, że Scania za bardzo nie zmodernizowała tego autobusu. xD

Po prostu zmieniono mu trochę detali, przede wszystkim to co miało by ułatwić przewoźnikowi eksploatację autobusu - czyli głównie strona techniczna pojazdu. ;)

Po za tym dziwię się, że do pormocji pojazdów wybrano czarny kolor. Przez ten kolor lakieru pojazd nie jest zbyt dobrze eksponowany. To tak jakby chciano coś ukryć. :mruga:

lukluk

Post autor: lukluk »

szkoda że Kraków ostatnio zapomniał o Scanii OMNIE OCH OMNIE UŚMIECHęTE ZAWSZE !!
W tej czerni to ja nic nie widzę.

56247

Re: Seria Omni przeszła modernizację

Post autor: 56247 »

voy pisze:http://www.infobus.com.pl/text.php?id=4704
Nowa seria Scanii z serii Omni.
Poprzedni design był moim zdaniem ładniejszy, lecz nowy także prezentuje się dobrze.


Ładny wózek.Dosyć oryginalny.Zwłaszcza tylna ściana.

Damhan

Post autor: Damhan »

Nowa seria ładniejsza.

Dziwny

Post autor: Dziwny »

lukluk pisze:szkoda że Kraków ostatnio zapomniał o Scanii OMNIE OCH OMNIE UŚMIECHęTE ZAWSZE !!
Nic nie zapomniał, nie kupuje Scanii, bo żadnych autobusów na Płaszów nie potrzeba. Jak się wyeksploatują 113tki to pewnie nowe Omnie się w Krakowie zjawią :)

lukluk

Post autor: lukluk »

chodzi mi o zapełnianie Bieńczyc Solarkami a nie Scaniami

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Jeśli chodzi o te autobusy to mi się podobają tylko szkoda że ten kolor czarny szpeci ten pojazd nic nie widać ale pojazd mi się podoba

Kuba

Post autor: Kuba »

No fajny wozek! :mruga: Widac ze Scania stawia na lekko ostra i nowoczesna linie pojazdu, bardzo mi sie ten przod szczegolnie podoba :D

Podi

Post autor: Podi »

Mi też sie busik podoba,nawet kolor nie jest zły :D

Jessi

Post autor: Jessi »

Według mnie ten nowy design, jest ładniejszy. Tylko że nie zabardzo widoczny, prze to że autobus jest pomalowany na jeden czarny kolor. Najważniejsze że Omnia nie straciła swojej "usmiechniętej mordki".

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mnie trochę martwi, że Scania zrezygnowała z dużych reflektorów na rzecz małych oczek.

One są bardzo "ostre", a jednocześnie zbyt małe. Ładnie to wygląda, ale oprócz tego, że razi po oczach innych użytkowników, to mogą być niezbyt wystarczające szczególne w zimowych warunkach... ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Rzeczywiście, mnie również wydaje się że te światełka są za male, takiej wielkości światło to ja mam przy rowerze :diabeł:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

A jak dla mnie to w sumie nie wiele się zmieniło. A co światełto teraz jest taki trend, moda jakby by tego nie nazwać. Z modą się nie dyskutuje wkońcu autobusy nie mają być funkcjonalne, ale i piękne.

voy

Post autor: voy »

Mają być przede wszystkim funkcjonalne, wygląd też jest ważny, a z tym nie jest źle.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Po prostu taka moda. Teraz trochę przypomina Solarisa :)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Kurczę... czarny autobus nie sprzyja robieniu modeli :/
A tak po za tym to nawet nieźle aczkolwiek tamte mają ładniejszy przód, a te ładniejszy tył.
Chętnie widziałbym je w Krakowie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Scania”