113 CLL

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Scania...
Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

A kupił nowe?
ja nic o tym nigdy nie słyszałem...

Maciszyn

Post autor: Maciszyn »

113 ALB jest całkiem fajna, ale myślę, że teraz będzie można odczuć, negatywne konsekwencje remontu wykonanego przez MPK (m.in zastąpienie szyb podwójnych pojedynczymi).
To co zasługuje na mistrzostwo, to niesamowite wyciszenie wnętrza, stojąc na przednim moście niemalże nie słyszy się silnika (co w np. Odkurzaczach jest jedynie pobożnym życzeniem). Tym samym szlakiem poszła też Scania OmniCity Artic, uwielbiam jeździć tym autobusem (szczególnie z przodu).
Natomiast jeśli chodzi o MANy NG 313 to myślę, że sprawa jest prozaiczna, otóż są one za delikatne na krakowskie drogi. Sam widziałem, że w jednym z Manów, po kilku miesiącach eksploatacji, szpary w plastikach miał pozatykane jakimiś papierami czy czymś podobnym.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Natomiast jeśli chodzi o MANy NG 313 to myślę, że sprawa jest prozaiczna, otóż są one za delikatne na krakowskie drogi. Sam widziałem, że w jednym z Manów, po kilku miesiącach eksploatacji, szpary w plastikach miał pozatykane jakimiś papierami czy czymś podobnym.
Nie tylko krakowskie. Ogólnie MAN jest delikatny. Warszawskie mają ten sam problem, ale... wykraczamy już poza temat. Zatem wracamy do Scanii 113CLL ;)

Jechałem kilkoma krakowskimi 113-stkami i mogę potwierdzić, że i na mnie ten autobus zrobił pozytywne wrażenie. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Scania”