L94UB

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Scania...
Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

I to jest cała polska rzeczywistość.... gdzyby nie ta klima to juz dawno wozołbyś się pewnie U18 :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

M_Szymkowiak pisze:I to jest cała polska rzeczywistość.... gdzyby nie ta klima to juz dawno wozołbyś się pewnie U18 :D
Pewnie tak. :cry:
A tak nie wiadomo czy umowa zostanie podpisana, a nawet jeśli zostanie podpisana, to pozostanie niesmak przepłaconej kasy. Za tyle pieniędzy można by kupić prawie dwa razy więcej takich pojazdów, które <b>napewno</b> by się sprzydały.... :(

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Ja nie wiem... to jest okropne i załosne :!: Na Twoim miejscu przeprowadziłbym się do Krakowa :) Polskiej Stolicy Autobusowej i Piłkarskiej oczywiście :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

M_Szymkowiak pisze:Ja nie wiem... to jest okropne i załosne :!: Na Twoim miejscu przeprowadziłbym się do Krakowa :) Polskiej Stolicy Autobusowej i Piłkarskiej oczywiście :mruga:
Z nieukrywaną przyjemnością oddalibyśmy sotlicę do Krakowa.... :diabeł:

A tak na serio. Nie od dzisiaj interesuję się KM - robię to już od daaaawna. I wiem, że tego typu problemy to po prostu nasz lokalny folklor, który trwa chwilowo, jednak niedługo się zmieni. Bo taki zastój nie będzie trwać wiecznie... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Scania”