Autobusy i tramwaje w Szczecinie i w Policach na zdjęciach.

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...

Czy uważacie że autobusy Szczecinskie i Polickie są dobre?

Tak
10
83%
Nie
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Milenium

Post autor: Milenium »

voy pisze:Tabor w Szczecinie (tramwajowy) wygląda strasznie, torowiska również, aż strach pomyśleć jak to jest w rzeczywistości. Natomiast co do Volva to wiadomo, malutkie uchylne okienka nie wystarczają.
Normalnie przejechalem sie tramwajem w Szczecinie myslalem ze mi zęby wypadna .. . . :mruga: Torowiska pordziewiale i jeszcze by wymieniac tylko jedno mnie zadziwilo. . .. . . :wow: :wow: :wow: ¯e ma mieć szybki tramwaj a pieniadze drodzy panstwo? :o:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

TRAMWAJ pisze: tylko jedno mnie zadziwilo. . .. . . :wow: :wow: :wow: ¯e ma mieć szybki tramwaj a pieniadze drodzy panstwo? :o:
Oni i szybki tramwaj!!??. Z tym taborem, ale sie uśmiałem :P:P:P

Milenium

Post autor: Milenium »

No. . .to prawda mowili w kronice. . .. :mruga: Niezly ten Szczecin co nie???hihi :D

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

TRAMWAJ pisze:No. . .to prawda mowili w kronice. . .. :mruga: Niezly ten Szczecin co nie???hihi :D
A niby gdzie ma byc ten Szybki Tramwaj (ulia, dzielnica)?

Milenium

Post autor: Milenium »

Na trasie ZAMKOWEJ. . . .. . Tata mi mowil ze ten pas na srodku to NA tramwaje i sie sprawdzilo. . . .z informacji haha ;)

voy

Post autor: voy »

W Szczecinie coś mówili o szybkim tramwaju na Kijewo, ale oni powinni porządnie wyremontować torowiska oraz kupić nowe tramwaje a stare też porządnie wyremontować zanim zbudują ten szybki tramwaj.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No jak widać wcale nie trzeba od razu kupować nowych wagonów tramwajowych aby móc obsługiwać nimi Szybki Tramwaj. W Poznaniu, co Poznaniak może potwierdzi, na PST pojawią się obok najnowszych i niskopodłogowych wagonów również 105-tki. A tych w Szczecinie nie jest tak mało - że przypomnę 105N2k i 105N2k/2000/S.... Na początek by wystarczyły... :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

No tak, ale wieszkosc to niskopodłogowce. NIech sobie Szczecin buduje ten Szybki Tramwj tlyko jedenm warunek: NIECH TAM nie JE¯DZ¡ 102ójki I GT6stki (za wyjatkiem sytuajci awaryjnych)

Milenium

Post autor: Milenium »

Ja tam sie dziwie Szczecinowi. . . . .. zamiast wziasc cos z UE to oni sobie wyzje robia. . .. . . ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Od czegoś trzeba zacząć. Np. od wizji ... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”