MZK Przemyśl znów zamierza kupić używki

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czy Zdążyliście już zauważyć, że właśnie Spieracie się o dwa różne autobusy:

:strzałka: Kuki o MB O405 #418
:strzałka: Adrian o MB O407 #416

:mruga:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Zobaczymy,co w tym roku na wakacjach pośla do Soliny (oby miejskiego pregniota,bo byłoby nieżłe foto i fart złpapać miejskiego Jelcza w grodzie Autosana :)

kuki

Post autor: kuki »

W ostatnią niedzielę (18.06) w kierunku na Przemyśl widziałem dwa Mercedesy O407 albo O405. Tylko mi mignęły przed oczyma więc nie przyglądnąłem się. :( Sądzę jednak, że były dla Przemyśla. (Bo kto inny kupuje użwyki i to jeszcze takie Merce w tej części Polski? :mruga: ) Może Adrian wiesz coś na ten temat? Po twoich wypowiedziach wydaję się, że jesteś dobrze zorientowany w temacie MZK Przemyśl.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Mogły jechać w kierunku Przemyśla, gdyz na początku maja do tamtejszego PKS-u miały trafić tego typu Mercedesy. MZK miało otrzymać od prezydenta Przemyśla, pana Chomy 1 200 000 zł za rok 2005 i 2006. Tymczasem pan Choma ich oszukał i najprawdopodobniej we wrześniu MZK Przemyśl zostanie postawione w stan upadłości, zaś wozy pierwotnie trafią do PKS-u razem z kierowcami i liniami, które obsługują. Podejrzewam, że PKS przejmie z MZK tylko MAN-y SL202, Mercedesy O405 i O407, 2 sztuki Jelczy 120M z silnikami MAN-a o nr. 399 i 414 i resztę Jelczy 120M. Nie jestem pewien, czy przejmą też Scanie, ale Ikarusy mają zostać na 100% sprzedane, ale nie wiem gdzie (liczmy sie też z ich kasacją, wszak wszystkie są z 1986 roku), a Peerki i Migi oczywiście pójdą pod palnik. Nie jest to jeszcze 100% potwierdzona informacja, ale wszystko na to wskazuje. Jesli tak się stanie to Przemyśl będzie pierwszym podkarpackim miastem, w którym KM będzie pełnił PKS.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”