Autobusy CNG dla PKM Tychy

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
james206

Autobusy CNG dla PKM Tychy

Post autor: james206 »

Witam Wszystkich ponownie! :cool:
Jakiś czas temu informowałem Was o rozstrzygnięciu przetargu na autobusy gazowe dla PKM Tychy(chodzi o CNG). Obiecałem, że jeśli będzie wiadomo coś nowego ad. modelu etc. to dam znać i dotrzymuję słowa. ;) Już wkrótce do bazy PKMu dotrze 16 sztuk VOLVO B10L 'Carrus' 204U :!: :smile2: Jestem w posiadaniu nieoficjalnych fotek tych wozów. Tzn. nie ma pewności czy to są dokładnie one - wiadomo jednak, że trafią na Śląsk, a tylko tyski PKM strarał się o CNG i to jeszcze ten model. Kilka tych wozów pojawiło się przy rozładowni promów w Świnoujściu. Pochodzą one ze szwedzkiego miasta Lund.
Oto ich zdjęcia z portalu TWB:
VOLVO B10L 'Carrus'204U ex.#6573 Lund-Świnoujście
VOLVO B10L 'Carrus'204U ex.6566 Lund wraz z braciszkiem-Komorniki
Jest także jedna fotka z 'PhotoBucket'
Carrus wyjeżdżający ze stacji tankowania w Warszawie :mruga:
Pszona®
Post przeniesiony na 'życzenie' mod.Petera
//Nie do końca na "życzenie", bo fazę przetargową mamy już za sobą a przeniosłeś to do tematu o przetargach w dziale "Przewoźnicy i Organizatorzy KM". Tamten temat miał być w "Przetargach", ale to szczegół. ;) (Peter)
Ostatnio zmieniony 2006-08-22, 09:32 przez james206, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nawet sympatyczne autobusiki. Ciekawe jak się będą sprawowały w Tychach :)

james206

Post autor: james206 »

Już dotarły... Więcej w temacie Filipa_2691 :D Wieści taborowe z Tychów

Milenium

Post autor: Milenium »

PKm Tychy ma pewne doświadczenie ze sprowadzanymi pojazdami, to więc na pewno z ich eksplatacją sobie poradzą. A swoją drogą to zakup bardzo przemyślany. Zobaczymy jakie będzie ich malowanie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No właśnie - ciekawy jestem, czy PKM Tychy je rzeczywiście przemaluje. Czy zostawi w barwach oryginalnych :roll:

james206

Post autor: james206 »

Na pewno nie... Z zakupionych wcześniej 29 używek blacharkę zrobili 6 sztukom... Z czego 2 poszły pod reklamy...

Milenium

Post autor: Milenium »

PszonaR pisze:Na pewno nie... Z zakupionych wcześniej 29 używek blacharkę zrobili 6 sztukom... Z czego 2 poszły pod reklamy...
Może i to dobrze, bez sensu jest od razu malować na barwy przewoźnika jeżeli pojazd ma iść pod reklamę ;). Tak, jest lepiej.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Jest sens, bo nie brakuje w Polszy PKM-ów, w których taki autobus po zdjęciu reklamy jeździ rok w takich barwach, jakie były pod nią. Lepiej żeby to były barwy miejskie.

Milenium

Post autor: Milenium »

Być może, ale poczekajmy. Pomalują czy nie pomalują? Czekamy na wieści z GOP'u.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A mnie ciekawi jak PKM Tychy będzie eksploatował te autobusy. Chodzi o stronę techniczną. Czy tym razem poradzą sobie z autobusami CNG ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”