Kolejne wozy w V-Bus Żory...

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
NEO_DAB

Kolejne wozy w V-Bus ¯ory...

Post autor: NEO_DAB »

¯ory, Jastrzębie, Rybnik.

Z każdym miesiącem firma V-Bus staje się bogatsza o kolejne wozy sprowadzone zza zachodniej granicy. W wodzisławskiej zajezdni zobaczyć można trzy niedawno ściągnięte mercedesy O405N. Dwa z nich pochodzą z DVB Drezno - ex 452 032 i 452 038, obydwa zjechały z taśmy w 1993 roku. Trzeci z nich posiada reklamę berlińskiego domu towarowego, a także malowanie zbliżone do berlińskiego BVG. Autobusy są już przerejestrowane i posiadają oznaczenia jastrzębskiego MZK, tak więc niebawem pojawią się na liniach obsługiwanych przez firmę V-Bus.

http://www.wpk.katowice.pl/photo/vbus-szo97fr.jpg

http://www.wpk.katowice.pl/photo/vbus-szo98fr_2.jpg

Milenium

Post autor: Milenium »

Bardzo ładnie pojazdy się przezentują. Czy posiadają wyświetlacze?

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Zapewne tylko nie wiadomo czy zaprogramują...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ciekawe, czy je przemalują, ale faktycznie prezentują się sympatycznie ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Z góry przepraszam za odkop( i to spory), ale myśle, że zostanie mi wybaczony ;) Wprawdzie linki w pierwszym poście już niedziałają, ale mi wystarczyło, że przeczytałem posta(zgadzają się roczniki, porzednie numery taborowe, pochodzenie itd)
Dla formalności dodam ich zdjęcia(mojego autorstwa) żeby było wiadomo o jakie Mercedesy chodzi ;)
Mercedes - BVG Berlin
Mercedes - DVB Drezno

Otóż autobusy nie należą do V-Bus ¯ory tylko do Kłosok ¯ory. Autobusy jeźdżą po ulicach Jastrzębia-Zdroju i stacjonują w zajezdni jastrzębskiego PKMu, ponieważ Kłosok jest między innymi jego podwykonawcą.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Mnie się podoba wyświetlacz w tym drugim mercedesie, fajną ma czcionkę.Czy V-bus ¯ory planuje jeszcze jakieś zakupy.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Dominik pisze:Czy V-bus ¯ory planuje jeszcze jakieś zakupy.
Jak jeszcze??To są autobusy Kłosoka, a nie V-busu!!

No, ale tak:o zakupach V-Busa nic mi niewiadomo.Jeśli się niemyle ostatnie ich nabytki to dwa używane Many NG272.

Co do Kłosoka to kupował i możliwe, że za niedługo kupi kolejne wyeksploatowane Jelcze 120M ok PKM Jastrzębie-Zdrój.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”