Kolejne Jelcze M11 w Ampex Bytom

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
NEO_DAB

Kolejne Jelcze M11 w Ampex Bytom

Post autor: NEO_DAB »

Ampex Bytom ciągle pozostaje wierny polsko-węgierskiej myśli technicznej o czym świadczą kolejne zakupione produkty marki jelcz M11. Od kilkunastu dni na liniach 176 i 623 można zobaczyć przemalowanego na żółto ex-lubelskiego (z MKP) "miga" o nr rej. SY 49752. Druga nowość przybyła z Kartuz, z firmy Gryf. Gryf jednakże był tylko pośrednikiem - odsprzedał autobus kupiony w czerwcu tego roku z MZK Wejherowo. W Wejherowie wzmiankowany jelcz jeździł z numerem 005. Ósmy "wejherowiak" sprowadzony do GOPu wyróżnia się od pozostałych innymi drzwiami - takimi jakie montowane były w jelczach 120M od 1996 roku. Wprowadzenie do eksploatacji kolejnego ex-wejherowskiego jelcza pociągnęło za sobą kasację innego autobusu tego samego typu - wozu o nr rej. SY 45756, pochodzącego z MPK Kraków.

http://www.wpk.katowice.pl/photo/ampex-sy49752.jpg
http://www.wpk.katowice.pl/photo/ampex-gaw4937.jpg

Zródło: www.wpk.katowice.pl

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Brawo, należy pogratulowac Ampexowi zakupu tego typu autobusów. Widzę, że ten przewoźnik to sie tak raczej "rozwija" nie w tą stronę, co trzeba :/.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rzeczywiście szkoda, że kupują M11. Pewnie na nic innego, lepszego nie było ich stać ;)

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Widzę w tym jeden malutki plusik... Lepsze takie migi po remoncie niż te szroty co już mają.

np: > galeria/details.php?image_id=1066

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

NEO_DAB pisze:Widzę w tym jeden malutki plusik... Lepsze takie migi po remoncie niż te szroty co już mają.
Ja bym się tak nie cieszył. Ten "mig" na zdjęciu poniżej wcale lepiej się nie prezentuje. Podejrzewam, że tylko rdza została zamalowana :retard:

:strzałka: http://www.wpk.katowice.pl/photo/ampex-sy49752.jpg

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Ja się nie cieszę... :P A zresztą ja nimi jezdzić nie będę :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

NEO_DAB pisze:A zresztą ja nimi jezdzić nie będę :D
Chyba Cię pocieszę. Ja też nie będę nimi jeździć :mruga:

Milenium

Post autor: Milenium »

J-31 pisze:Rzeczywiście szkoda, że kupują M11. Pewnie na nic innego, lepszego nie było ich stać ;)
Za 3.500 można mieć Miga lub Pr110 na allegro a za 30.000 120M/2. Ceny nie zadziwiają...

PS: A ta firma to nie nazywa się Apex? :devil:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Milenium pisze:Za 3.500 można mieć Miga lub Pr110 na allegro a za 30.000 120M/2. Ceny nie zadziwiają...
Po prostu w dzisiejszych czasach żaden przewoźnik nie przeżyje bez kredytów. Nawet, jesli go nie stać na nowy autobus to albo będzie jeździł szrociarnią, aż padnie, albo zaciągnie się w jakimś banku i zakupi coś lepszego. Zresztą moze to i dobrze, że Ampex nie zakupuje autobusów na kredyt, gdyż mogło by się to skończyć tak, jak w przypadku Meteora :mruga:.
Milenium pisze:PS: A ta firma to nie nazywa się Apex?
OT Firma "Apex" jeździ w Rzeszowie i z tego, co wiem mają Neoplana N116.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”