Prospekty

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
Hannibal

Prospekty

Post autor: Hannibal »

Czy zamawialiście kiedyś prospekty autobusów ?Jezeli tak to czy mialiście jakieś problemy z tym,żeby je dostac ?
I po ilu dniach,tygodniach dostawaliście takie prospekty?
Znacie strony producentów którzy oferują swoje prospekty za darmo ?
Ja na razie zamówiłem sobie prospekty z Setry :cool:

Zapraszam także do dyskusji na temat prospektów :)
Ostatnio zmieniony 2005-12-19, 19:30 przez Hannibal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja niedawno dostałem prospekty od polskich autobusów, a o to adres a.michalska@polskieautobusy.pl i dostałem je pocztą. Teraz się staram o prospekty od Volvo, Mercedesa, Solarisa. Od scani dostałem widomość że mam podać adres.

Michał

Re: Prospekty

Post autor: Michał »

mac pisze:Czy zamawialiście kiedyś prospekty autobusów ?Jezeli tak to czy mialiście jakieś problemy z tym,żeby je dostac ?
I po ilu dniach,tygodniach dostawaliście takie prospekty?
Znacie strony producentów którzy oferują swoje prospekty za darmo ?
Ja na razie zamówiłem sobie prospkty z Setry :cool:

Zapraszam także do dyskusji na temat prospektów :)
A co to są prospekty ? :)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

To są biuletyny producentów , czyli informacje o modelu . dane techniczne itp :)
Wróćmy do tematu ;)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Ja dostaje od Solarisa. Jak macie adresy do innych firm to bardzo prosze o nie(najlepiej pocztowe).

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Na ten mail można pisać prośbe o prospekty z Volvo :) kamila.konopka@volvo.com

voy

Post autor: voy »

Ja dostałem prospekty od Solarisa, Jelcza i Volvo :)
Solaris: szybko wysłał prospekty, dobry kontakt mailowy z producentem, zawartość paczki obejmowała wszystkie autobusy i trolejbusy w ofercie które posiadają. No i bardzo dobrze, bo jest co pooglądać.
Jelcz: też wysłał prospekty całkiem szybko, dostałem teczkę z wieloma prospektami autobusów Autosan i Jelcz. Prospekty miały kilka błędów merytorycznych ale w sumie nie było źle. Najlepsze były znaczki pocztowe na kopercie zamiast druku opłata pobrana :)
Volvo: musiałem ich "ponaglić" po jakimś czasie bo prospektów nie dostawałem, ale w końcu wysłałem, w paczce było niestety wszystko co zamówiłem w mailu, a chętnie pooglądałbym sobie inne prospekty. Cóż, sam sobie wybrałem prospekty więc nie będę narzekać.

DAB

Post autor: DAB »

Do Pani Anety Taebel : taebel_a@solarisbus.pl to do Solarisa ( bardzo miła Pani ) podobnie jak w Volvo. Więcej adresów niepamiętam, jeszcze jedno pytanko do Was : Nie wiecie czy VanHool rozprowadza prospekty ?

voy

Post autor: voy »

A mi z tego adresu odpisał...pan :D ale był miły. warto pisać do Solarisa, widać, że dbają o "klientów".

DAB

Post autor: DAB »

Do Solarisa nie warto pisać do Solarisa Trzeba pisać. Od Pani Taebel dostałem naklejki Solaris :D:D:D i będę prosił o więce.j

Hannibal

Post autor: Hannibal »

A za przesyłke od Solarisa jest jakaś opłata ? ;)

voy

Post autor: voy »

Nie ma , prospekty są całkowicie za darmo.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Mam pytanie czy ktoś pisał do MANA bo ja pisałem, ale moje pytanie jest takie że ja dostałem odpowiedz o prospekty tylko , żę w języku angielskim. Nie wiem o co chodzi, czy ktoś taką wiadomość dosta?ł Nie wiem co robić

voy

Post autor: voy »

Podobno MAN nie przysyła prospektów nikomu, a szkoda.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

W takim razie dziękuje za odpowiedz. Nie mogę zrozumieć dlaczego napisali po angielsku a nie po polsku !

Hannibal

Post autor: Hannibal »

No ja już dostałem pierwsze swoje prospekty :D Dostałem od Scani , zamówiłem o modelach Omni City i Omni Linki i mam je :cool: A zamówienie zgłosiłem kilka dni temu :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja dzisiaj przed chwilą dostałem poczte w skrzynce znajdowała się koperta a w niej prospekty od Scanii i dostałem prospekty o nastepujących autobusach

Irizar
prospekt o Scanii w Polsce o autobusach i ciężarówkach
katalog z modelem Irizar
i prospekt Scanii o omnicity i omnilink

a długo nie czekałem dwa tygodnie i nic nie płaciłem

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Też dostałem przed chwilą:) Ja zamiawiałem tylko o OmniCity i Omni Link , musze przyznać , że bardzo ciekawy prospekt. Czekałem dosłownie kilka dni , czyli 6-7 dni :)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Tak samo jak u mnie

[ Dodano: 2005-01-28, 16:40 ]
Dzisiaj dostałem prospekt od solarisa a w nim soloris cng solaris trolino i solaris urbino 3 wreszcie odpisało mi volvo

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Ja dostałem od Volvo, Solarisa, Setry, Jelcza, Autosana i Scanii. Znajomy taksówkarz dał mi też kilka m.in. z Mercedesa. Oczekuję na kolejną partię prospektów z Volvo (nowe modele), ale na razie muszę się cieszyć wydrukowanymi po angielsku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”