Reklamy na autobusach

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...

Jaki rodzaj reklamy podoba Wam się najbardziej?

Czas głosowania minął 2004-10-22, 21:26

Na całym pojeździe
29
27%
Na tylnej ścianie
18
17%
Na tylnej szybie
5
5%
Na bocznej ścianie i szybie
10
9%
żadna
44
42%
 
Liczba głosów: 106

Tommy

Reklamy na autobusach

Post autor: Tommy »

Na drogach polskich miast pojawia się coraz więcej pojazdów z reklamami. Co Sądzicie o obklejaniu autobusów reklamami :?: Jakie formy reklamy Preferujecie :arrow: zapraszam do ankiety ... zapraszam do wypowiedzi :D

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Reklama powinna byc umiejscowiona w odpowiednim miejscu. :) Rowniez jej styl, wielkosc - od tego duzo zalezy. Ja mimo wszystko jestem za umiejscowieniem reklam z boku, tam gdzie niema drzwi :wink:
Ostatnio zmieniony 2006-12-29, 20:59 przez Hannibal, łącznie zmieniany 1 raz.

Tommy

Post autor: Tommy »

Popieram, ponieważ źle zaprojektowana reklama oszpeca autobus i miasto ma się czego wstydzić. :wink:

voy

Post autor: voy »

Wszystko zależy od tego jak reklama jest wykonana, może wyglądać ładnie. Ale ja raczej nie lubię reklam na autobusach.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Jesli chodzi o reklamy to moje zdanie jest takie że dobrze wygladaja one na pojazdach KM typu:ikarus 280...,natomiast umieszczanie reklam na nowych pojazdach jest po prostu barbarzyństwem! Tak więc odpowiadam że żadna :P

artek

Post autor: artek »

Na bocznej ścianie i szybie. Oczywiście z lewej strony.
Jak dla mnie dopuszczalna jest też reklama z tyłu.
Niestety nastały takie czasy, że zakłady autobusowe dorabiają w ten sposób i nic na to nie można poradzić :cry:

Orange

Post autor: Orange »

Ja nie toleruje osobiście reklam na autobusie :!: :evil:

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Ja też nie. Ale mała, na tylnej ścianie może być.

Piotr Gołębiowski

Post autor: Piotr Gołębiowski »

Reklama maksymalnie powinna być na tyl<font color=blue><b>niej</b></font> ścianie busa.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Ciekawa reklama ciekawego produktu to jeszcze nie jest az takie znowu zło. Np jakieś 3 lata temu po wrocku jeździł jedna 102-ka cała obklejona w reklame batona różowej pantery no i dominujacy kolro różowy. widac było ten tramwaj z 3 kilometrów i wygladała świetnie. więc to też zależy co wykombinują. Powiem tylko jeszcze jedno zapraszam do Wałbrzycha tam można podziwiać najkiczowatsze reklamy na autobusach chyba w całej Polsce.

man72

Post autor: man72 »

Na tylnej szybie

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie jestem całkowitym przeciwnikiem reklam, ale strasznie wkurzają mnie reklamy zaklejające szyby. Szczególnie po zmroku lub w zimę, praktycznie nic nie widać, a dla mnie jest to ważne, jadąc autobusem bądź tramwaje czasami zbieram różne obserwacje własne - zdarza się, że są one dla mnie ważne...
No ale reklama to zarobek dla przewoźnika, więc uważam, że są potrzebne :|

voy

Post autor: voy »

Reklamy dobrze wyglądają na starych autobusach - w Rzeszowie na peerkach. A reklamy całopojazdowe na nowych pojazdach to wielka kicha. Są brzydkie. Ale ta siatka we wnętrzu tak mocno nie ogranicza widoczności przecież.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mnie po prostu bolą oczy jak siedzę zbyt blisko, czyli przy samym oknie...
A tak poza tym rzeczywiście trochę szkoda nowych autobusów na naklejane reklamy.
W Warszawie Mobilis bardzo szybko zaczął zaklejać swoje SUrbinetto 10. Niektóre autobusy po zdjęciu takich reklam wyglądają nie najlepiej :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Ale ta siatka we wnętrzu tak mocno nie ogranicza widoczności przecież.
Dzisiaj we Wrocławiu było wyjątkowo pochmurno i mglisto,przez tą siatke na szybach mało co a przegapiłbym przystanek na którym miałem wysiąść...
tak poza tym rzeczywiście trochę szkoda nowych autobusów na naklejane reklamy.
Właśnie,nie wyobrażam sobie obklejone wrocławskie V7000 i V7000A.Przeż taka reklama potrafi totalnie oszpecić nowy,ładny autobus.

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Dzisiaj widziałem B10BLE z całopojazdową reklamą Idei, strasznie to wygląda.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Wiśnia pisze:Dzisiaj widziałem B10BLE z całopojazdową reklamą Idei, strasznie to wygląda.
Wrocławskie B10BLE6x2?
U nas też są te reklamy,co mi sie bardzo nie podoba.Taka urwana z obu końców,nieprzemyślana.Dopiero szpeci to autobus.

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Inspektor pisze:
Wiśnia pisze:Dzisiaj widziałem B10BLE z całopojazdową reklamą Idei, strasznie to wygląda.
Wrocławskie B10BLE6x2?
U nas też są te reklamy,co mi sie bardzo nie podoba.Taka urwana z obu końców,nieprzemyślana.Dopiero szpeci to autobus.
Nie, z PUP Czeladź, nie wiem jaki numer, bo też był zaklejony :P

spider

Post autor: spider »

Nie lubie reklam ale trzeba wziąść pod uwage że to zarobek... ale i tak nie lubie:D

Piotr Gołębiowski

Post autor: Piotr Gołębiowski »

J-31 pisze:Mnie po prostu bolą oczy jak siedzę zbyt blisko, czyli przy samym oknie...
A tak poza tym rzeczywiście trochę szkoda nowych autobusów na naklejane reklamy.
W Warszawie Mobilis bardzo szybko zaczął zaklejać swoje SUrbinetto 10. Niektóre autobusy po zdjęciu takich reklam wyglądają nie najlepiej :)
Bo Mobilis także jest agencją reklamy, więc co sobie mieli żałować :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”