Reklamy na autobusach

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...

Jaki rodzaj reklamy podoba Wam się najbardziej?

Czas głosowania minął 2004-10-22, 21:26

Na całym pojeździe
29
27%
Na tylnej ścianie
18
17%
Na tylnej szybie
5
5%
Na bocznej ścianie i szybie
10
9%
żadna
44
42%
 
Liczba głosów: 106

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Podi pisze:Rzeczywiście fajna, ostatnio takie są popularne :)
Zgadza się, mi także się podoba.
BTW: W Wejherowie jeden z SU12 wozi reklamę w tym stylu:
album_pic.php?pic_id=315
album_pic.php?pic_id=314

voy

Post autor: voy »

W Rzeszowie też jest reklama w takim stylu na którymś z Solarisów.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Nawet ciekawa ta reklama. Dopiero po chwili za skoczyłem, że opony tego zareklamowanego samochodu są też od autobusu :D.

Kolins

Post autor: Kolins »

Noo, jak się u nas pojawiła ta reklama, to wszyscy się gapili... Ja też :D Pięknie to wygląda. Jeszcze mamy jeden autobus, który miasto reklamuje. Też fajny widok...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie no - po raz kolejny oglądam te zdjęcia i naprawdę nadal jestem pod wrażeniem. Reklama została wykonana profesjonalnie. Autor reklamy wykorzystał pudło i elementy autobusu. Super. Jestem pod wielkiem wrażeniem. ;)

Kolins - czy ten autobus jeszcze ma tą reklamę ? :)

Kolins

Post autor: Kolins »

J-31 pisze:Kolins - czy ten autobus jeszcze ma tą reklamę ? :)
Oczywiście! Na jednym z Neoplanów też początkowo miała taka być, ale zrezygnowano z tego pomysłu. Szkoda.... Dali reklamę Vectry, operatora kablówki w Wejherowie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wielkie dzięki Kolins. Ten K4016td - też nieźle wygląda z tą reklamą ;)

Kolins

Post autor: Kolins »

Noo, trochę tu miałem kłopoty z kontrastem na zdjęciu... A z Vectry mam TV i internet.

Już chyba wszystkie Neosie i Solarki u nas mają coś na sobie. Tylko Jelcze (3 bodajże) są gołe.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ooops. Czyli prawie cały tabor Wejherowskiego MZK, coś reklamuje ? :smile2:

Kolins

Post autor: Kolins »

Dokładnie. Chyba niezła kasę mają z tych oklein...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kolins pisze:Dokładnie. Chyba niezła kasę mają z tych oklein...
Jeżeli większa część taboru jest obklejona, to oznacza to tylko niezły business... :mruga:

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Mam pytanie: Czy w waszych miastach również zostały rozsławione reklamy z niejakim Jerzym D. z piwem w ręku i napisem "Piwiarnia"? Reklamy takowe na GOPowskich pojazdach są m. in. na bytomskim Neoplanie #7907, jakimś karlkiu, na dwóch MANach SL223 bytomskich i jednym od Polaka Chorzów, wielu sosnowieckich jelczach (M11, M120) i dwóch Ikarusach 260 z PKM Świerklaniec, mało tego mnożą się na tysiącach bilboardów. Siakaś epidemia tego...

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Z tego co słyszałem to tą reklamę "na żywo" będzie można spotkać jedynie na Śląsku.
Kampania, która miała swoją premierę w ubiegłym tygodniu, realizowana jest równolegle w telewizji ogólnopolskiej i na nośnikach reklamy zewnętrznej na Śląsku. Wybór padł na Dudka, gdyż jest obecnie najbardziej znanym Ślązakiem, a firma chce zwiększyć sprzedaż w tym regionie... ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W Warszawie się z tym nie spotkałem ;)

Kolins

Post autor: Kolins »

W Wejherowie tego nie ma, ale może nasz PKS coś święci... Zobaczę = dam znać.

Milenium

Post autor: Milenium »

Dziwny pisze:Bardzo fajna reklama na praskiej Karosie L I N K :smile:
Tylko zastanawia mnie jedno,czemu taki nowoczesny samochód jest na takim autobusie? Pomysłowa reklama...
Mac pisze: Zgadza się, mi także się podoba.
BTW: W Wejherowie jeden z SU12 wozi reklamę w tym stylu:
album_pic.php?pic_id=315
album_pic.php?pic_id=314
HeHe a u nas w K-linie są takie 2 reklamy.

Kolins

Post autor: Kolins »

Tramwaj pisze:HeHe a u nas w K-linie są takie 2 reklamy.
Masz gdzieś zdjęcia? Chętnie bym zobaczył :)

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

rzelfix pisze:Mam pytanie: Czy w waszych miastach również zostały rozsławione reklamy z niejakim Jerzym D. z piwem w ręku i napisem "Piwiarnia"? Reklamy takowe na GOPowskich pojazdach są m. in. na bytomskim Neoplanie #7907, jakimś karlkiu, na dwóch MANach SL223 bytomskich i jednym od Polaka Chorzów, wielu sosnowieckich jelczach (M11, M120) i dwóch Ikarusach 260 z PKM Świerklaniec, mało tego mnożą się na tysiącach bilboardów. Siakaś epidemia tego...
Na trzech Ikarach ze Świerklańca. Oprócz #0201 i #1501 ponoć także na #0206. Tak mi donieśli "moi ludzie z terenu" przy okazji sprawdzę :D

Ikarus 260.04 #1501 PKM Świerklaniec

Wygląda mi to na próbę wejścia WARKI na śląski rynek i wysiudania TYSKIE-go, które ma tu dość silną tradycję. Jeśli chodzi o mnie to reklamy na pojazdach dość badziewne, a osobiście i tak wolę "psa we mgle" więc na mnie to nie robi zbytniego wrażenia :rotfl:

Milenium

Post autor: Milenium »

Mody_82 pisze:Masz gdzieś zdjęcia? Chętnie bym zobaczył :smile:
Niestety nie posiadam fot :( i na TWB też nie ma :(.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Moim zdaniem na autobusach w ogóle nie powinno być reklam, ale jeśli już mają być to tylko i wyłącznie na tylnej szybie pojazdu. Bo to jeszcze można jakoś znieść. A przez siatkę nie dość, że mało widać to jeszcze jak się dłużej patrzy to zaczynają oczy boleć. A u nas w tych odnowionych tramwajach reklamy są w środku. Najczęściej w formacie A4 w przeznaczonych na nie specjalnych miejscach. Ale nawet to jest denerwujące...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”