Najlepszy autobus 15 metrowy :D

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...

Najlepszy autobus 15 metrowy

Solaris Urbino 15
22
41%
Man NL313
13
24%
Neoplan N4020td
7
13%
Volvo B10BLE6x2
6
11%
Mercedes O530L
6
11%
 
Liczba głosów: 54

B.A. Baracus

Najlepszy autobus 15 metrowy :D

Post autor: B.A. Baracus »

Były juz głosowania na najlepszy autobus 12, 18 metrowy, to już niech też będzie głosowanie na 15 metrowca :) :D Czekam na wasze głosy :!:

Oczywiście prosze o małe uzasadnienie wyboru :D

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Bym głosował na O530L, ale miał troche wypadków z ogniem, wię głosuje na U15

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Zagłosowałem na Volvo, cichy silnik, dobre przyspieszenie, dobre wykończenie wnętrza, idealne zawieszenie.No to pare tylko z jego zalet :)

voy

Post autor: voy »

MAN NL313-15 i Solaris U15, trudno mi wybrać, bo jeden jest cichy i troszkę skrzypi a drugi jest głośny, nie skrzypi, ale się telepie z lekka ;) a jego wersja CNG jest źle skonstruowana; ale raczej MAN.

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

Zdecydowanie SU15. Jakoś podobna, głównie oceniam wygląd i komfort wewnątrz.

Kuba

Post autor: Kuba »

Mercedes 530L,podoba mi sie jego wyglad oraz cichy silnik :) Solaris tez fajny,ale wole merca :retard:

Michał

Re: Najlepszy autobus 15 metrowy :D

Post autor: Michał »

0405NE pisze:Były juz głosowania na najlepszy autobus 12, 18 metrowy, to już niech też będzie głosowanie na 15 metrowca :) :D Czekam na wasze głosy :!:

Oczywiście prosze o małe uzasadnienie wyboru :D
Ja wybieram Mana NL313 :) Generalnie nie lubie Manów ale ten nawet ładnie im wyszedł. Może kiedyś doczekamy sie 15 metrowego Jelcza? M155 :lol:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Najlepszy autobus 15 metrowy :D

Post autor: rupak9 »

Michal pisze:
0405NE pisze:Były juz głosowania na najlepszy autobus 12, 18 metrowy, to już niech też będzie głosowanie na 15 metrowca :) :D Czekam na wasze głosy :!:

Oczywiście prosze o małe uzasadnienie wyboru :D
Ja wybieram Mana NL313 :) Generalnie nie lubie Manów ale ten nawet ładnie im wyszedł. Może kiedyś doczekamy sie 15 metrowego Jelcza? M155 :lol:
To nie jest taki głupi pomysł :!: Może warto było by zapoznać fabryke Jelcza z tym pomysłem. A potem może by coś z tego wyszło.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jelcz to chyba zbyt szybko nie stworzy 15-metrowca.

Natomiast ja zagłosowałem na SU15. Wg. mnie SU15, to zdecydowanie najlepszy 15-merowiec. Najważniejsze jest to, że jest znacznie szerszy od pozostałych autobusów, dzięki temu w autobusie jest znacznie bardziej wygodnie. :D

A tak swoją drogą - gdyby ktoś mi powiedział 15 lat temu, że w Polsce będą jeździły autobusy 15-metrowe, to <b>napewno</b> bym... :strzałka: :nuts:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Ja miałem dwóch kandydatów : Volvo B10BLE6x2 i SU 15.
Jednak uważam ,że to SU 15 jest obecnie najlepszym 15 metrowcem na rynku i zagłoswoałem na niego ;)
Zalety U15 - dobrze wykończony , ładne wnętrze i jak to pisał J-31- szerszy od innych 15 metrowców :)
Pozdrawiam

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Z 15-metrowcow jechałem tylko Solarisem i Neoplanem, wolę Solarisa.

Robson

Post autor: Robson »

Solarisy Te 15 metrowe jak i 18 sa najlepsze. Jakos fajnie sie nimi jeździ :]

Egon

Post autor: Egon »

1. Mercedes O.530 L
2. Volvo B10BLE 6x2
3. MAN NL 2x3/313 6x2

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Moim zdaniem najlepszy autobus 15-metrowy to Volvo B10BLE 6x2. Jechałem kiedyś we Wrocławiu tego typu autobusem na linii 122 i musze przyznac, że komfort jazdy tego typu Volvem jest bardzo dobry. Autobus ten posiada całkiem wygodne siedzenia, a także nie zarzuca nim na zakrętach. Oprócz tego autobus ten łagodnie rusza z przystanków i zatrzymuje się na nich w przeciwieństwie do niektórych automatów. Ogólnie rzecz biorąc jest to autobus na plus :).

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Obrazek
Za odkopanie tematu sprzed 17 miesięcy.

Fajne :rotfl: . -mod. Dziwny
Innym też się podoba ;). -autor
Ostatnio zmieniony 2006-08-24, 17:48 przez pmaster, łącznie zmieniany 3 razy.

Kamil

Post autor: Kamil »

Ja zagłosowałem na SU15. Ładnie wykończony zewnątrz i wewnątrz. komfort ,no i Polska marka ;)

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Ja na N4020td, bo lubię te autobusy...poprsotu, ale Solaris jest u mnie na drugim miejscu :cool:

barthezz_13

Post autor: barthezz_13 »

Ja nie jechałem żadnym 15-metrowcem. U nas w Łodzi ich po prostu nie ma.

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

barthezz_13 pisze:Ja nie jechałem żadnym 15-metrowcem. U nas w Łodzi ich po prostu nie ma.
W Gdyni wcale nie lepiej, jedyne 15-metrowce to SU15. Ale na szczęście w Gdańsku są N4020 i dlatego miałem skalę porównawczą.
Głosowałem na SU15.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Zagłosowałem na Neoplana N4020td.
W czasie zeszłorocznych wakacji, gdy na wrocławskich drogach jeździły 2 typy 15tometrowców, to właśnie ten neoplan wydał mi się dużo fajniejszy niż nasze rozjeżdżone "grabiszyńskie" Volva B10BLE6x2.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”