Reklamy na tramwajach

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o polskch konstrukcjach tramwajów...
ff

Post autor: ff »

luki pisze: A dziś będąc na Łagiwenikach i oglądając ślady po pobycie #808 napotkałem #806.
806 nie dotrwał do końca dnia, bo ok. 17:00 zjeżdzał Warszawską do zajezdni. 808 był już dziś na trasie. W sumie codziennie widzi się nawet całkiem sporo tych karlików, ale solówek na 6/41 niestety też nie brakuje.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A tu zdjęcie wspomnianej reklamy "Janki Park Handlowy"

galeria/details.php?image_id=2053

Siecool

Post autor: Siecool »

3006 za to teraz ubrał się w reklamę filmu "Auta", na TWB jest jego portrecik. Całkiem sympatyczna ta reklama. :wink:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Widziałem tą reklamę dzisiaj rano w al. Jerozolimskich. Rzeczywiście fajnie wygląda ;)

luki

Post autor: luki »

Chyba na #808 wozi się nowa reklama, z tego co udało mi się dopatrzyć to widziałem napis Plejada.

Peter

Post autor: Peter »

ff pisze:A 801 już też może nie mieć reklamy i moglibyśmy tego od razu nie zauważyć, bo np. miałby drugiego blueconnecta...
Dzisiaj rano widziałem #801 i ma właśnie reklamę "blueconnect" tak jak #811.

ff

Post autor: ff »

Peter pisze: Dzisiaj rano widziałem #801 i ma właśnie reklamę "blueconnect" tak jak #811.
No właśnie coś za dużo ich ostatnio jest, nawet fakt, że byłyby tylko te dwa, o których już wiedzieliśmy był podejrzany, bo śmigają co chwilę. 811 jeszcze wczoraj miał Radio, więc chyba się pomyliłeś myśląc o 810. 801 pewnie już jeździ od kilku, może kilkunastu dni...

Peter

Post autor: Peter »

Tak sorki. Chodziło oczywiście o #810. ;)
Pozmieniało się znowu trochę w tych reklamach a przez ostatnie dni nie śledziłem tego.

luki

Post autor: luki »

Są trzy: 801, 807 i 810.
Ciekawi mnie czemu #808 jeździ bez przedniej osłony, może oklejanie jej jest na tyle długie że puścili go bez niej :D

Podi

Post autor: Podi »

A ile 116Nd jeździ bez reklamy?

luki

Post autor: luki »

Gdzieś już na pewno o tym pisaliśmy, ale temat jak widać obszerny :chytry: ,
a więc bez reklamty jest jeden 116Nd, na pewno by ją miał gdyby był sprawny, mowa to o odstawionym od dobrych miesięcy - nie wiadomo dlaczego - wagonie #815.
Więc odpowiadając na pytanie, jeździ 16 z reklamą, jeden jest bez ale odstawiony, więc żaden nie jeździ bez ;)
Ostatnio zmieniony 2006-06-22, 16:52 przez luki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja myślę, że w sumie to chyba dobrze, jeżeli TŚ potrafiły znależć reklamodawców na prawie wszystkie "Karliki". Z tego są pieniądze :)

Peter

Post autor: Peter »

luki pisze:Są trzy: 801, 807 i 810.
Coś mi się tak wydawało, że te dwa co wymieniłem to chyba za mało. :)

Zastanawiam się co jednak konkretnie dolega 116Nd #815. Chyba jednak elektryka, bo może nie mają forsy na naprawę i się to tak przedłuża, albo czekają na jakieś części. :roll:

luki

Post autor: luki »

Peter pisze: Zastanawiam się co jednak konkretnie dolega 116Nd #815. Chyba jednak elektryka, bo może nie mają forsy na naprawę i się to tak przedłuża, albo czekają na jakieś części. :roll:
Jak dobrze pamiętam to np. #810 bardzo długo jeździł z rozwaloną tylną szybą, na nową trzeba było długo czekać, obecnie też jeździ kilk rozbitych.
A #802 też nie mógł kursować długimi miesiącami przez brak drzwi, zastąpiono je atrapą i mógł jedynie na L się pokazać.
Więc jeśli TŚ znalazło troche kasy na nowe części do #815 to zapewne jeszcze na nie czekają...

Peter

Post autor: Peter »

A widziałeś czy #815 miał jakieś szyby uszkodzone ?

luki

Post autor: luki »

Jeśli jest odstawiony z powodu wypadku to na pewno by miał rozwalony przód którego nie widziałem. Tyłek i boki miał ok.
Jak wiadomo wszelkie części trzeba zamówić i potem na nie czekać. Jak szyba jest popękana to jeszcze przynajmniej można jeździć, co innego już drzwi czy jakieś podzespoły, nie wspominając że trzeba zapłacić.
Mam nadzieję że to co należy przy #815 zrobić zostanie zrobione i jak najszybciej się da wróci do pracy.
Zapewne nie zaskoczy nas widok szarego karlika, jak wyjedzie to już pewnie w reklamie...

ff

Post autor: ff »

luki pisze: Zapewne nie zaskoczy nas widok szarego karlika, jak wyjedzie to już pewnie w reklamie...
A ja nie byłbym taki pewien. Już myślałem, że po Warce będzie coś szarego, ale nie ma chyba tylko dlatego, że akurat kampanię rozpoczął blue connect i wziął aż wolne trzy wozy (wprawdzie nie wszystkie po Warce, bo jeszcze się w tym czasie Royal skończył). Pewnie widzicie, że w TV reklama leci co chwilę, a przecież to koszty są ogromne. Gdyby było wolnych więcej karlików to patrząc na Warszawę też by je wziął (tak samo Polferries), a Plejada i Auchan miały już może wcześniej obiecane. ;)

Tak więc ja już się spodziewam czegoś szarego po zejściu blue connect, chyba że wystartuje w tym czasie kolejna jakaś duża kampania. Poza tym jeśli w 815 nawaliło coś z techniki, to mogą najpierw jakiś czas to testować i sprawdzić, a jak będzie w porządku to dopiero nałożą reklamę. Chwilę po uruchomieniu jeszcze by coś siadło i trzeba by było reklamę przeklejać. Tylko nie byłoby na co ;)

Ale to wszystko takie moje teoretyzowanie :) Zobaczymy jak będzie. :D

[ Dodano: 2006-07-12, 19:01 ]
Na poc. 610 jeździła trzecia wersja Warki. Nie znam numeru wagonu, ale coś podejrzewam, że w drodze jakiejś umowy Warka odstąpiła swoje trzy powierzchnie na karlikach na rzecz kampanii blue connect, która była równoległa do telewizyjnej. Na składach w końcu wszystko zostało. A to, że Warka była na 806, a blue connect na jest na 807 to już sprawka Business Consulting, w końcu działo się to w tym samym okresie. Ale kto wie, bo może ta Warka jest na 815 albo jeszcze czym innym :P Czekam na numerek :)

Siecool

Post autor: Siecool »

Kolejna reklama pokazała się na naszych u-botach, tym razem jest to reklama filmu 'Skok przez płot'. Podobna reklama jest już na paru bulwach:
Obrazek
Otrzymał ją wóz 3017 z zakładu R-2 Praga.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kolejna partia zdjęć z Warszawy. kolorowe 105N2k/2000

Wcześniej pokazywałem niebieskie "bulwy". A teraz czas na zieloną "bulwę"

A tu zbliżenie:
Obrazek

A teraz najnowsza reklama. Jest to reklama filmu "Skok przez płot". 105N2k/2000 2082+2083
:strzałka: Skład w całej okazałości
:strzałka: Przykład zaklejenia doczepy

A tutaj ten sam skład od tyłu
Obrazek

Okazuje się, że 2082+2083 nie jest jedynym składem, który posiada tą reklamę. Jest jeszcze drugi - numeru taborowego nie znam: ;)
Obrazek

Milenium

Post autor: Milenium »

Trzeba przyznać, że reklama jest profesjonalna...
Ostatnio zmieniony 2006-06-30, 11:53 przez Milenium, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tabor produkcji krajowej”