Siemens Combino

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o tramwajach produkowanych za granicą...
Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

A na jazdach próbnych, technicznych pojawił sie #501, natomiast do Niemiec pojechał kolejny Combino #502

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Widziałem #501 w czwartek na jazdach i był tak czysty jak nigdy, aczkolwiek niezbyt starannie zespawano elementy zastępujące alu-gripy. A #502 pojechał chyba do Niemiec ponad tydzień temu chyba, nie ma to jak "news" :mruga:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Widziałem #501 w czwartek na jazdach i był tak czysty jak nigdy, aczkolwiek niezbyt starannie zespawano elementy zastępujące alu-gripy. A #502 pojechał chyba do Niemiec ponad tydzień temu chyba, nie ma to jak "news" :mruga:
Jezu też mi news, chyba każdy wiedział, ze jak przyjedzie #501 to pojedzie natychmiast #502...a ze Ty myslałeś, ze #512 lubo cos tam innego to juz nie moja wina

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

A dlaczego ja miałem myśleć, że #512 ?? To skąd się wzięło?? Zastanawiam się czy #503 nie jest bardziej "zużyty" niż #502 :retard: Jeździł przecież dłużej i częsciej...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk
Wysłany: 2006-02-15, 22:41

Co do tematu, to chciałbym się dowiedzieć którego Combino zabrano do Niemiec po przywiezieniu #501?? Spekulowałbym, że #506 albo #512 (oba po przykrych zajsciach). Niektóre źródła podawały, że Niemcy moga zabrać aż 5 składów. Mam nadzieję, że rewitalizacja nie potrwa znów 15 miesięcy


I co jednak myślałeś, ze to #512 pójdzie

Combino będą podróżować do Niemiec wg numeracji

Robert

Post autor: Robert »

W gazetach pisano, że rewitalizacja kolejnych potrwa już krócej. :D <miejmy nadzieje> Natomiast jeśli naprawialiby Combino w takim tempie jak #501, to raczej niezdąrzyliby do wiosny 2007 wszystkich przebudować.

Podi

Post autor: Podi »

Ja jeszcze 501 nie widziałem.Wyglada on jakoś inaczej?

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Podi pisze:Ja jeszcze 501 nie widziałem.Wyglada on jakoś inaczej?
Na pewno jest czystszy od wszyskich :P. Swoja drgoą: nie widziałęm dużo, bo go mijałem na rozjeździe na Teatralce

[ Dodano: 2006-02-26, 15:40 ]
Robert pisze:W gazetach pisano, że rewitalizacja kolejnych potrwa już krócej. :D <miejmy nadzieje> Natomiast jeśli naprawialiby Combino w takim tempie jak #501, to raczej niezdąrzyliby do wiosny 2007 wszystkich przebudować.
Nadzieja matka głupich ale co tam :)

Zapowiadają, ze szybciej to pójdzie, jak bedzie to się okaze w swoim czasie
Ostatnio zmieniony 2006-02-26, 19:15 przez Poznaniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Podi

Post autor: Podi »

Robert pisze:Moim zdaniem, to głupota ogłaszać przetarg na nowe tramwaje, skoro w umowie z Siemensem jest możliwość o rozszerzenie, o kolejne 10 sztuk Combino
¯e wy jeszcze o tym...Tulibacki już dawno mówił że zrezgynował...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Poznaniak pisze:I co jednak myślałeś, ze to #512 pójdzie
Spekulowałem, bo logika mi tak podpowiadała...Chyba lepiej żeby np.#503 jeździł póki może a #512 wzięli, niż zabraliby #503, a #512 i tak nie będzie jeździć??!! Zalecam kurs czytania... :retard:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:
Poznaniak pisze:I co jednak myślałeś, ze to #512 pójdzie
Zalecam kurs czytania... :retard:
A ja polecam Tobie kurs nie przemądrzania się, przyda sie z pewnością :). Twoja logika jest bardzo zawiła...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Poznaniak pisze:Twoja logika jest bardzo zawiła...
Moja logika jest w tym przypadku wyjątkowo prosta. Albo 2 Combino w ruchu albo żaden?? Co wybieracie?? :wall:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Może odłóżmy Wasze spory nt. czytania i prosiłbym o informację, czy rzeczywiście wszystkie Combino trafią do naprawy do producenta, czy tylko część ? ;)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Tak wszystkie, bo wszystkie są identyczne. :mruga:

Podi

Post autor: Podi »

I każdy ma tą samą wadę...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

O jednym można powiedzieć, że już nie ma.

JjmJ

Post autor: JjmJ »

Kiedy Combino #501 dokładnie wróciło na linie zwykłe? Ja widziałem je po raz pierwszy dzisiaj rano na 15-tce...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

To miła niespodzianka, bo już trochę poluję na nie, więc jutro 501 dorwę.

Podi

Post autor: Podi »

Ja także na nie poluję :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

15/3 konkretnie dzisiaj :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tabor produkcji zagranicznej”