Siemens Combino

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o tramwajach produkowanych za granicą...
Damhan

Post autor: Damhan »

Podi pisze:I co ile kursów wypada tramwajowy niskopodłogowiec mniej więcej?
O co chodzi? Kursy są wykonywane zgodnie z rozkładem. Co innnego jakby literki w rozkładzie, a tramwaje zupełnie kiedy indziej jeździły. :P

Podi

Post autor: Podi »

O co chodzi? Kursy są wykonywane zgodnie z rozkładem. Co innnego jakby literki w rozkładzie, a tramwaje zupełnie kiedy indziej jeździły. :P
Piszesz,że kursy niskopodłogowe są na rozkładach specjalnie oznaczane.Moje pytanie brzmi: Co ile kursów przyjeżdza tramwaj niskopodłogowy.Jeśli dalej nie rozumiesz to się poddaje :P

Damhan

Post autor: Damhan »

Podi pisze:Piszesz,że kursy niskopodłogowe są na rozkładach specjalnie oznaczane.Moje pytanie brzmi: Co ile kursów przyjeżdza tramwaj niskopodłogowy.Jeśli dalej nie rozumiesz to się poddaje :P
Wiesz zrozumiałem to tak: Co ile WYPADA kurs, czyli co ile tramwaj zjeżdża z trasy.

Jak tak to proszę bardzo:
http://www.zkm.pl/visualsys/indexht.php?roz=2
i klikasz na dowolny przystanek i masz kursy. :)

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze: Jak tak to proszę bardzo:
http://www.zkm.pl/visualsys/indexht.php?roz=2
i klikasz na dowolny przystanek i masz kursy. :smile:
Dzięki wielkie o to chodzilo :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czyli jak rozumiem, Combino jeszcze nie wyjechały na linie. Czyżby przechodziły jakieś prace adaptacyjne ?

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:Czyli jak rozumiem, Combino jeszcze nie wyjechały na linie. Czyżby przechodziły jakieś prace adaptacyjne ?
Odbiór techniczny <b>poprostu</b> :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Tak jak napisałem pod jezdym z moich newsów. Dzisiaj na trasie pojawił sie trzy nwoe Combino (508,510,511). na dniach wyjedzie reszta

[ Dodano: 2005-11-03, 16:41 ]
11David pisze:!! Linia 7 mogłaby przejąć Tatry, a linie 2,4 czy 8 mogłyby przejąć Combino. A
Co do linii 7 to były plany, ze maja tam jeździć Combino

Co do linii 2- wyobrazasz sobie Combinerki na 28 czerwca na tym torowsiku bo ja nie?
Linia 4,8- chciałbys chyba je dostrzetnie zniszczyć na 23 lutego..

Podi

Post autor: Podi »

Poznaniak pisze:Tak jak napisałem pod jezdym z moich newsów. Dzisiaj na trasie pojawił sie trzy nwoe Combino (508,510,511). na dniach wyjedzie reszta
Nareszcie :P
Poznaniak pisze:Co do linii 2- wyobrazasz sobie Combinerki na 28 czerwca na tym torowsiku bo ja nie?
Albo na podgórnej :P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Podi pisze:
Poznaniak pisze:Co do linii 2- wyobrazasz sobie Combinerki na 28 czerwca na tym torowsiku bo ja nie?
Albo na podgórnej :P
Na Podgórnej to jeszcze, ale na 23 lutego na tych kocich łbach??

11David

Post autor: 11David »

Tak tylko że mimo to, że po Poznaniu kursują jak wszyscy piszą Combinerki 508, 510 i 511 to poza tym tylko 4 ze starego "Teamu": 503,506,507 i chyba 505 a 502 504 509 gdzie?? Po prostu je podmieniono i w sumie nic nie przybyło. 504 ostatnio w ogóle nie wisywałem a 509 bardzo rzadko. Suchar totalny. Wszystkie 7 składó na linii 14, a na "15" ani jednego :((

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

11David pisze:Tak tylko że mimo to, że po Poznaniu kursują jak wszyscy piszą Combinerki 508, 510 i 511 to poza tym tylko 4 ze starego "Teamu": 503,506,507 i chyba 505 a 502 504 509 gdzie??
Na zajezdni odpoczywa 502 i 509, z 504 nie wiem co jest

11David

Post autor: 11David »

A po co odpoczywają?? Nie mogą jeżdzić??

Podi

Post autor: Podi »

A po co odpoczywają?? Nie mogą jeżdzić??
Idź do pana Tulibackiego i sie pytaj-Poznaniak nie jest wrózką mpk poznań spółka z.o.o ani tymbardziej ja :)

aleksej

Post autor: aleksej »

Niech zgadne, przeglad badz wymiana obreczy :)

Pozdrawiam,
Aleksej

11David

Post autor: 11David »

A mam pytanie bo moze ktoś pamieta czy Combino #512 i #513 oraz #514 jeździły z pasażerami?? Czy tylko przejazdy techniczne??

Podi

Post autor: Podi »

11David pisze:A mam pytanie bo moze ktoś pamieta czy Combino #512 i #513 oraz #514 jeździły z pasażerami?? Czy tylko przejazdy techniczne??
One zjechały z lawety do zajezdni sie nie ruszały do teraz...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

11David pisze:A po co odpoczywają?? Nie mogą jeżdzić??
Moze przeglad bieżacy jakis, albo "smarują" przeguby

[ Dodano: 2005-11-03, 19:20 ]
11David pisze:A mam pytanie bo moze ktoś pamieta czy Combino #512 i #513 oraz #514 jeździły z pasażerami?? Czy tylko przejazdy techniczne??
Liniowo nie. Jedynie gdzie sie udały to w zeszłym roku na Forteczna :P. Teraz mają mieć przejazdy techniczne

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznaniak pisze:Co do linii 2- wyobrazasz sobie Combinerki na 28 czerwca na tym torowsiku bo ja nie? (...)
Ja mam nadzieję, że na ul. 28 czerwca MPK po prostu - wcześniej, czy później - wyremontuje torowisko. To jest niesamowcie malownicze miejsce - jak zresztą całe Śródmieście. Combino pięknie by tam wyglądały.... ;)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

J-31 pisze:
Poznaniak pisze:Co do linii 2- wyobrazasz sobie Combinerki na 28 czerwca na tym torowsiku bo ja nie? (...)
Ja mam nadzieję, że na ul. 28 czerwca MPK po prostu - wcześniej, czy później - wyremontuje torowisko. To jest niesamowcie malownicze miejsce - jak zresztą całe Śródmieście. Combino pięknie by tam wyglądały.... ;)
Fakt, jednak i tak Firlik zapewnił, ze przez najbliższe kilka lat remontu nie bedzie i Combino takze :)

11David

Post autor: 11David »

Też o tym słyszalem, że 28 Czerwca nie będzie remontowane a tramwaje maja tam jeździć maksymalnie 20 km/h. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tabor produkcji zagranicznej”