Konèar Tramcar TMK 2200

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o tramwajach produkowanych za granicą...
Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Co nie znaczy, że nie mogą startować. Raz już wystartowali i przegrali. Wykorzystają to jako naukę na przyszłość jak sformułować poprawnie ofertę i na co zwrócić uwagę, by była ona atrakcyjna.

Lopez

Post autor: Lopez »

Szkoda, że mamy niewielkie szanse się tym przejechać i sprawdzić jak to jest
Myślę, że Chorwaci będą próbowali. Pewnie chcięliby jeszcze komuś, gdzieś ten tramwaj sprzedać, więc jak nie w Środkowej Europie to gdzie?

JacekM

Post autor: JacekM »

Powyżej napisałem wrażenia z jazdy. Pojazd nie spełnia oczekiwań. :roll: ;)

Lopez

Post autor: Lopez »

Czytałem. Ale rozumiem, że to jest subiektywna opinia, więc chciałbym się sam przekonać i tyle :cool:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Lopez pisze:Szkoda, że mamy niewielkie szanse się tym przejechać i sprawdzić jak to jest
Jasne... Niech taki np. Kraków kupi to, wtedy Ty się przekonasz o tym, że na przykład jest awaryjny i niewygodny. Ty się przekonasz, a reszta krakowiaków będzie musiała tym jeszcze 30 lat jeździć... To ja już się wolę nie przekonywać ;)

Lopez

Post autor: Lopez »

Eeee tam od razu pesymizm. Od razu proponujesz najdroższe wyjście. Może po prostu przejadę się w Zagrzebiu? Albo testy w Krakowie.
Kraków będzie już pewnie przez dłuższy czas kupował bombardiery. I dobrze.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Lopez pisze:Szkoda, że mamy niewielkie szanse się tym przejechać i sprawdzić jak to jest
Brzmi to tak, jakbyś chciał dać wszystkim MKM-om możliwość sprawdzenia, jak się tym jedzie... Dla MKM-ów tańszym rozwiązaniem jest zakup przez jakieś polskie MPK tego cuda niż wyjazd do Chorwacji. Ale mniejsza o to ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tabor produkcji zagranicznej”