MAN GT6

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o tramwajach produkowanych za granicą...
Thomas78

Post autor: Thomas78 »

voy pisze:Te drewniane siedzenia są jedną z bardzo nielicznych porażek i tak świetnych wagonów GT6. Na tych siedzeniach w ogóle nie da się siedzieć, są okropnie niewygodne.
Są niewygodne - potwierdzam. Ostanio będąc w Krakowie wsiadłem sobie przy Plantach w tramwaj, żeby podjechać kawałek, bo nogi odmówiły mi posłuszeństwa...

Robson

Post autor: Robson »

voy pisze:Te drewniane siedzenia są jedną z bardzo nielicznych porażek i tak świetnych wagonów GT6. Na tych siedzeniach w ogóle nie da się siedzieć, są okropnie niewygodne.
A mnie te siedzenia odpowiadaja. Moze to juz z przyzwyczajenia. :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Robson pisze:A mnie te siedzenia odpowiadaja. Moze to juz z przyzwyczajenia. :)
Przyzwyczajenie. Np. w 13N wielu nie może siedzieć, a mnie te siedziska nie przeszkadzają... :D

Robson

Post autor: Robson »

ALe niektóre helmuty maja na siedzeniach przykrecone takie miekkie siedzenia i tez sie siedzi nie najgorzej.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja jechałem poznańskimi "helmutami" i fotele były całkiem fajne, ale nie były drewniane, tylko obitem zdaje się skajem... :)

voy

Post autor: voy »

Zależy od rocznika, od miasta z którego pochodzi.

Robson

Post autor: Robson »

Duesseldorfy maja siedzenia takie zielone z sztucznego materiału. Ale wiekszosc wagonów z Duewaga posiada siedziska wyprodukowane w Solingen (miejscowość kolo Duesseldorfu) tez chyba zalezy od zamawianego typu siedzisk.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tabor produkcji zagranicznej”