Tatry w MKT Łódź

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o tramwajach...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Thomas78 pisze:¬le rozumiesz :) Międzygminna Komunikacja Tramwajowa (MKT) chce kupić Tatry, a M8S - Tramwaje Podmiejskie (TP). To są dwie różne spółki :-P
Ooops. To chyba mi się pomyliło :wow:

Hmmm, fajnie będziecie mieli - Jak na przystanek przyjedzie Tatra, to będzie przynajmniej wiadomo, że to MKT, a jak M8S - to TP. Nawet laicy się połapią.... :retard:

Podi

Post autor: Podi »

5 sztuk to mało,ale starczy by wywalić wszystkie niezmodernizowane 803N

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

J-31 pisze:Hmmm, fajnie będziecie mieli - Jak na przystanek przyjedzie Tatra, to będzie przynajmniej wiadomo, że to MKT, a jak M8S - to TP. Nawet laicy się połapią....
<b>niewiem</b> czy to prawdziwe informacje, ale TP podobno zrezygnowało z kupna M8S bo nie ma kasy a jeden egzemparz stoi nieużywany w zajezdni.

Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

To mój 1 post witam wszystkich. Czytałem to forum od dłuższego czasu ale dopiero dzis się zarejstrowałem. Jestem zarejestrowany też w Łódzkim Serwisie Komunikacyjnym oraz Łódzkim Forum Komunikacyjnym. Pochodzę z miasteczka koło Łodzi Aleksandrów. Nawiązując do tematu MKT nabyła wagony GT8 z Freiburga o długości 32 lub 33 metry. To takie zamknięcie tematu o Tatrach w MKT.
Ostatnio zmieniony 2006-10-10, 23:01 przez Adam 4044, łącznie zmieniany 1 raz.

ppln

Post autor: ppln »

Co ma Tatra do Duewaga GT8?

PS. On jeździ? Bo ani razu go na oczy nie widziałem.

Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

Napisałem ,że GT-8 jest w Łodzi chcąc jakby zaznaczyć ,że TATR nie będzie. A Duewag jest jak najbardziej widziałem go z 3 dni temu.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Adam 4044 pisze:Nawiązując do tematu MKT nabyła wagony GT8 z Freiburga o długości 32 lub 33 metry. To takie zamknięcie tematu o Tatrach w MKT.
Witamy na forum. Czyli rozumiem, że ten temat możemy już zamknąć ? ;)

Adam 4044

odp

Post autor: Adam 4044 »

Tak można zamknąć. Duewagi takie wagony kupiło MKT. Wagon ma ok.33 metry zabiera 290 pasażerów w tym 89 siedząco. Wyprodukowany w roku 1971 w Duuseldorfie a jazda nim jest bardzo cichutka . Motorniczy ma yojstick którym reguluje prędkośc. Drzwi zamykają się samoczynnie po wejściu pasażerów. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Zamykam już ten temat.

A Ciebie jak i wszystkich userów oraz czytelników zapraszam do tematu o GT-8 w MKT Łódź ;)

Zablokowany

Wróć do „Ogólne dyskusje o tramwajach”