Tramwaje niskopodłogowe w Warszawie ?

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o tramwajach...
MW

Post autor: MW »

Thomas78 pisze:
MW pisze:w sumie jakby tego zastoju dotychczas nie było :)
Wygrana PiS zaprzepaszcza szansę na zmianę tego stanu rzeczy.
stało się, co się stało, w Warszawie na szczęście PiS i Kaczyński niższe notowania otrzymali od PO i Tuska

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

MW pisze:
Thomas78 pisze: Wygrana PiS zaprzepaszcza szansę na zmianę tego stanu rzeczy.
stało się, co się stało, w Warszawie na szczęście PiS i Kaczyński niższe notowania otrzymali od PO i Tuska
Co i tak nic nie zmienia do następnych wyborów samorządowych.

MW

Post autor: MW »

Chodzą słuchy, że Kaczyński może wcześniej zrezygnować i pójść np. do rządu :) wydaje się to jednak zbyt optymistycznym rozwiązaniem. Zresztą gdyby został prezydentem to i tak mianowałby własnego komisarza do rozpisania wyborów.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Odkopuję stary temat, ponieważ Tramwaje Warszawskie zaprezentowały w końcu nowy schemat malowania na wagonach typu Konstal 116Na/1.

Pierwszym wagonem który otrzymał nowy schemat jest #3014.

Fotki z Przegubowca :cool:

:strzałka: http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... =14&pos=86
:strzałka: http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... =14&pos=87

I jak Wam się podoba ? ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Domyślam się, że on nie jest pomarańczowy, a żółty? Ogółnie to taki sobie, upodobnił się do autobusów ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie miałem go jeszcze okazji zobaczyć na żywo, ale faktycznie ten odcień żółci, chyba jest zbliżony do tego co jest na PESach. Powtarzam - chyba. W tej kwestii prosiłbym jednak o wypowiedź TLG ;)

Tigin

Post autor: Tigin »

Z tym czarnym pasem wyrównującym linie okien wygląda to naprawdę bardzo ładnie :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mnie również przypadł do gustu. Prawdę powiedziawszy nie miałbym nic przeciwko gdyby w podobny sposób polakierowano PESY ;)

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

Fajnie wygląda teraz, bardziej podoba mi się ten schemat malowania niż poprzedni.

Lopez

Post autor: Lopez »

Z tego co pisze Tramwar malowanie dla tramwajów z PESY jest już wybrane i tym bardziej dziwi mnie, że ta 116 - chociaż nie wygląda źle - to jednak się różni.

piotram

Post autor: piotram »

Przecież nie muszą być wszystkie wagony w identycznym schemacie, ważne że kolory będą identyczne jak w pesach. A malowanie pes jest do kitu, ciemna góra i jasny dół czynią optycznie wagon ociężałym, klocowatym, więc przynajmniej ubooty będą w miarę przyjemne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o tramwajach”