[Tychy] Tabor trolejbusowy

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o trolejbusach...
kombino

Post autor: kombino »

Poniosła ich ułańska fantazja ;)

tomk

Post autor: tomk »

Wysłałem już fote tyłu na Galerie KM. Czeka tylko na zatwierdzenie przez Admina.

kombino

Post autor: kombino »

fajownie :D

Dlaczego nie ma zdjęcia 008?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja mam nadzieję, że władze Tych nie zamierzają zlikwidować komunikacji trolejbusowej. Słyszałem, że wprowadza się jakieś ograniczenia i cięcia. To prawda ? ;)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Ja mam nadzieję, że władze Tych nie zamierzają zlikwidować komunikacji trolejbusowej. Słyszałem, że wprowadza się jakieś ograniczenia i cięcia. To prawda ? ;)
Nie wdaje mi się, tym bardziej, że w tym roku kupią kolejne Trollino (być może III generacji). Sieć w Tychach powinna niedługo zacząć się rozwijać, jeżeli chcą mieć jakieś sensowne stawki za wozokilometr ;)

Podi

Post autor: Podi »

Tychy się trzymają dobrze,najgorzej jest w Lublinie...

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Główną zaletą TLT jest to, że inwestuje w tabor, który jest dość skromny :D Co do Lublina to nie rozumiem po co kupili nowy wóz sieciowy, tabor jest ważniejszy.

A i jeszcze odnośnie Tych to mam nadzieję, że z biegiem czasu zasinwestują w rozwój trakcji trolejbusowej...

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Podi pisze:jest po prostu piękne,możecie się śmiać,ale dla mnie to najpiękniejszy trolejbus w Polsce...
Przy nim to nawet starzejący się w PKT Ikarus jest piękny :retard:.

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Trzeba to przyznać Tyszanie inwestują w ekologię i dobrze na tym wychodzą! :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Panowie, po pierwsze temat o "trolejbusach Lublina" już istnieje - proszę przenieść się tam z tą dyskują.

Po drugie wróćmy - proszę - do tematu... tyskie trolejbusy. Czy ktoś wie, jak wyglądają pojazdy techniczne do konserwacji i napraw sieci elektrycznej - TLT - Tyskich Linii Trolejbusowych ? :P

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Panowie, po pierwsze temat o "trolejbusach Lublina" już istnieje - proszę przenieść się tam z tą dyskują.

Po drugie wróćmy - proszę - do tematu... tyskie trolejbusy. Czy ktoś wie, jak wyglądają pojazdy techniczne do konserwacji i napraw sieci elektrycznej - TLT - Tyskich Linii Trolejbusowych ? :P
Są to Ikarusy :D

http://156.17.233.249/transport/autobus ... t=2&nr=274

To są pogoty z TLT Tychy. :)

[ Dodano: 2006-04-05, 16:34 ]
Aha, i mają jeszcze jednego w sumie mieli Jelcza 315 którego sprzedali do Meteora :P

http://156.17.233.249/transport/autobus ... ticket=274

lesiu

Post autor: lesiu »

Komu sprzedali tego Jelcza? Meteorowi? :wall: Ciekawe czy go już skasowali :devil:

tomk

Post autor: tomk »

Nie nie Meteor nie skasował, ma go dalej i im służy, zresztą u Meteora miał jedno z NG.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Te pogoty są bardzo fajne, szczególnie ten który ma na dachu "balkonik" ;) Poza tym jeden z Ikarusów jeździł kiedyś w Gdyni :D ¯eby tak jeszcze TLT zaczeło przerabiać jakieś niskopodłogowce na trolejbusy...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

B.A. Baracus pisze:¯eby tak jeszcze TLT zaczeło przerabiać jakieś niskopodłogowce na trolejbusy...
No byłaby to szansa dla nich, ale swoją drogą - przy tak małej sieci - powinni byli stopniowo kupować fabrycznie nowe trolejbusy. Nawet po jednym, dwa rocznie. Wydaje mi się, że dużo rozsądniejszym rozwiązaniem byłyby jednak nowe ST12AC. Natomiast (niskopodłogowe) pojazdy przerabiane, dopiero jako uzupełnienie :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:Natomiast (niskopodłogowe) pojazdy przerabiane, dopiero jako uzupełnienie :)
Może będą przerabiać Urbino. W sumie i tak taniej wychodzi niż trolej nówka. :mruga:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Do kolegów z Tychów i okolic albo tych co interesują się TLT ;)

TLT ma zamiar coś w najbliższym czasie kupować, remontować, sprzedawać albo kasować? ;) Czy trwają teraz jakieś remonty starszych trajtków? :)

Podi

Post autor: Podi »

Kupili jednego T12 III ale puszczą go na trasę dopiero jak będą wybory.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dodam jeszcze, że ma elektrykę ze starej PR-ki.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Podi pisze:Kupili jednego T12 III
Na razie jeden - zamówienie opiewa na (nie pamiętam dokładnie) 3 lub 4 egzemplarze.
plocmaster pisze:Dodam jeszcze, że ma elektrykę ze starej PR-ki.
Niestety. Rozwiązanie na pewno tańsze niż zakup elektroniki lub gotowego trolejbusu ze sterowaniem tranzystorowym ale... szkoda wozu :( .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o trolejbusach”