"Unijne" trolejbusy w Gdyni

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o trolejbusach...
przemekk

Post autor: przemekk »

Marzymy, marzymy, ale cóż? PKT ma inne zdanie na ten temat. Ludzie wolą jeździć 12-metrowcami niż 18-metrowcami ;-(

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

przemekk pisze:PKT ma inne zdanie na ten temat. Ludzie wolą jeździć 12-metrowcami niż 18-metrowcami
To PKT czy ludzie :?: Na temat niemożności zakupu/użytkowania 18-metrowców dyskusje już niejednokrotnie odbywały się na forum ZKM Gdynia - wystarczy poszukać.

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

u2w pisze:Na temat niemożności zakupu/użytkowania 18-metrowców dyskusje już niejednokrotnie odbywały się na forum ZKM Gdynia - wystarczy poszukać.
Bo jak zawsze, chodzi o pieniadzy.

Milenium

Post autor: Milenium »

:) Chociaż tak sobie myślę, zawsze jak jest tłok na lini trolejbusowej to można wysłać zawsze przegubowy autobus, pasażerom to i tak bez różnicy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Milenium pisze:Chociaż tak sobie myślę, zawsze jak jest tłok na lini trolejbusowej to można wysłać zawsze przegubowy autobus, pasażerom to i tak bez różnicy.
Nie no nie zgodzę się. Trolejbusy powinny były jednak odpowiadać zapotrzebowaniu. I jeżeli gdzieś na jakiejś linii są ogromne potoki pasażerkie, to albo PKT powinno zwiększyć kursy, albo wprowadzić trolejbusy wielkopojemne. ;)

kombino

Post autor: kombino »

Milenium pisze:Chociaż tak sobie myślę, zawsze jak jest tłok na lini trolejbusowej to można wysłać zawsze przegubowy autobus, pasażerom to i tak bez różnicy.
Nie można-np. na Świętojańską mają zakaz wstępu.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Milenium pisze:pasażerom to i tak bez różnicy
Może Tobie...
J-31 pisze:albo PKT powinno zwiększyć kursy, albo wprowadzić trolejbusy wielkopojemne.
Tylko, że to nie PKT jest organizatorem przewozów. Na jedno jak i drugie rozwiązanie są - jak to napisał ep40 - potrzebne "pieniądzy" a tych ZKM skąpi :(

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

kombino pisze:Milenium napisał/a:
Chociaż tak sobie myślę, zawsze jak jest tłok na lini trolejbusowej to można wysłać zawsze przegubowy autobus, pasażerom to i tak bez różnicy.


Nie można-np. na Świętojańską mają zakaz wstępu.
Znam kolegę co z powodu awarii jakiegoś trajtka jechał przegubowym autobusem na 22 (wiadomo jaką jedzie trasą).

kombino

Post autor: kombino »

Nie miałem na myśli rezerwy i zatrolejbusów :mruga:

[ Dodano: 2006-08-21, 10:15 ]
Jak przebiegają prace przy 3033 :?: Czy struktura trolejbusu jest mocno naruszona :?: Kiedy wyjedzie na trasę :?:

I na koniec ;) Czy można zrobić coś z tym skrzypieniem unijnych wehikułów :?: ;)

[ Dodano: 2006-09-04, 20:18 ]
Mam wrażenie,że skrzypią trochę mniej-a 3028 w ogóle :mruga:

Coś robiliście z nimi :?: Kiedy wyjedzie 3033 :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o trolejbusach”