Kieleckie marzenia o trolejbusach

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o trolejbusach...
Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Kieleckie marzenia o trolejbusach

Post autor: ep40 »

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 5&ciacho=1
Ostatnio na dość nietypowy pomysł wpadli kieleccy mpk-owcy, poza tym w tekście wspomniano też o szynobusowej "SKM-ce".

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że w Kielcach zbiorkomem zajmują się ludzie, którzy powinni zmienić branżę na hodowlę rzodkwi, albo prostowanie bananów

Lopez

Post autor: Lopez »

Na razie można traktować wyłącznie jako kaczkę dziennikarską albo czyjeś chore urojenia, ale może kiedyś... Ogólnie transport trolejbusowy ma swoje zalety, tylko nie wiem czy akurat kieleckie MPK powinno się takimi rzeczami bawić ;)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Spodobały się im Lazy i chcą ich więcej, ale wolą je na smyczy trzymać ;) W Wałbrzychu też były plany reaktywacji trolejbusów, potem tramwajów a też i budowy SKM i nic z tego nie wyszło bo nigdy nie było na to pieniędzy...

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Nie pierwszy i nie ostatni taki pomysł. Kiedyś spacerowałem po Kielcach i doszedłem do wniosku, że miejscami to miasto przypomina mi Gdynię. Tylko trolejbusów brakuje. Ale powiedzmy szczerze - od kłapania dziobami radnych żadna inwestycja sama z siebie nie powstała. Niestety trzeba ją zbudować. A ten pomysł szybko pójdzie w odstawkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o trolejbusach”