Traffic Giant Gold

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
DAMEK_Z_KK

Traffic Giant Gold

Post autor: DAMEK_Z_KK »

Traffic Giant Gold jest grą nie symulatorem. Jest super ale ma jedną wade. Pojazdy nie skręcają realistycznie i jeszcze szkoda, że nie ma normalnych zakrętów np.: łuków tylko ostre, gwałtowne. Moja ocena od 0 do 10 to 5. Jest w niej wiele scenariuszy i można wybierać sobie przeciwników ;) . na razie nie mam obrazów z tej gry ale jak zdobęde to dodam :) .

Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

Jako gra swego czasy TG była fajna ale monotonna bo nic nie mozna było zmieniać i tylko mozbna dodawać przystanki, trasy i pojazdy. Miała się ukazać część kolejna ale cisza jest. Jeszcze w sumie to czego sie mozna doczepić to brak pojazdów ciężarowych oraz edytora.

DAMEK_Z_KK

Post autor: DAMEK_Z_KK »

Zgadzam się z tobą i szkoda jeszcze, że nie ma podpisanych miejscowości i nie ma pobliskich wisek na poszczegolnych mapach :( . Jeszcze szkodaze nie mozna podpisywac sobie przystanków. A tak po za tym to to jest fajna gra.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Adam 4044 pisze:Miała się ukazać część kolejna ale cisza jest.


I wyszła, jako "Transport Giant".
Niestety okazał się niewypałem jak dla mnie...

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Mam Traffic Giant. Gra nie za ciekawa tymbardziej przydały by się jakieś pożądne busy, a nie jakieś no chyba zmyslone są, ale nie wiem czy na pewno. Autobusy zbyt gwałtownie wchodzą w zakręt i tramwaje :wall: Wchodzenie w zakręt tramów to porażka...

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

To zrób linie tramwajową na środku skrzyżowania, wtedy masz dopiero ostre skręcanie :P.

DAMEK_Z_KK

Post autor: DAMEK_Z_KK »

A nazwy pojazdów to naprawdę bajeczne aż się śmiać chce :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Mam pytanie: na ilu płytach mieści się te Traffic Giant Gold? I CD czy DVD?

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Sam Traffic Giant Gold jest na jednej płytce CD, natomiast istnieje również dodatek -"dodatkowe misje" i to również znajduje się na 1CD.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Hannibal pisze:Sam Traffic Giant Gold jest na jednej płytce CD, natomiast istnieje również dodatek -"dodatkowe misje" i to również znajduje się na 1CD.
Dzięki, jak na jednej to się go bez problemu przepchnie przez mój przewspaniały ADSL ;)

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Ja tą grę lubię, ale byłoby lepiej, gdyby można było robić zajezdnie, modyfikować autobusy i tramwaje za pomocą edytora, nadawać numery taborowe...

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Hannibal pisze:dodatkowe misje" i to również znajduje się na 1CD.

A wiesz może o nich coś więcej :?:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Ogólnie to Traffic Giant jest na 1CD, a z dodatkiem tworzy komplet "Gold", który jest na 2 CD. Dodatkowe misje zawierają nową kampanię (dość trudna), ogólnie warto wydać te 19,90 :)

DAMEK_Z_KK

Post autor: DAMEK_Z_KK »

Ja za bardzo to jej nie lubię ale z drugiej strony to dobrze potworzyć sobie kilka lini!!! :-P

mil

Post autor: mil »

Jak dla mnie to największą wadą jest brak zatoczek oraz pętli. Jakby kogoś interesowało to kiedyś zrobiłem model MD City Fox (MD Mikro). Mogę go zapodac

DAMEK_Z_KK

Post autor: DAMEK_Z_KK »

To dawaj go tutaj.
:)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Jak dla mnie to skandalicznym jest:
-brak
1. trolejbusów
2. metra
3. przegubowców
4. zajezdni
5. zatoczek
6. rozkładu.
Mapa mi się podoba, ale szczerze mówiąc nudzi po pierwszych 5 min, pojazdy trzeba zdobywać a po pierwszym kursie nowego nabytku czar znika jak bańka mydlana.

mil

Post autor: mil »

7370 pisze:3. przegubowców
Bar MC4 można uznac za przegubowca:)

A oto model:
Obrazek

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

mil pisze: Bar MC4 można uznac za przegubowca:)
Co to to nie, to tylko 40 st. GMC T6H, taki jest w Warszawie, to co ty dałeś to Jest Turtle Specialine.

DAMEK_Z_KK

Post autor: DAMEK_Z_KK »

Szkoda ze mozna tylko w najwiekszych miastach zrobic 66 lini. :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”