[MSTS] Polski tabor i trasy

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

[MSTS] Polski tabor i trasy

Post autor: S_S »

Niedawno kupiłem sobie grę MSTS i chciał bym sobie pograc na polskich lokomotywach. W necie jest tego mnustwo. ¯eby grac na polskich lokach potrzebne są polskie trasy więc zainstalowałem sobie Podkarpackie E30 i tabor który jest potrzebny do zadań z tej trasy. Gdy próbuję uruchomic trasę z polskim taborem pokazują mi się takie błędy:
Obrazek
Nie wiem co mam robic, pomóżcie!

MIG

Post autor: MIG »

Mam identycznie, i dlatego mój microsoftowy wynalazek lezy i się kurzy.

Mibars

Post autor: Mibars »

O_O Nawet mi do głowy nie przyszło, że do MS Train Simulatora mogą być zrobione polskie trasy...

Po chwili szukania znalazłem sporo tramwajów, tyle, że nigdzie nie widze żadnego miasta dla tychże tramwajów... No, chyba nie puszczę tramwajów na trasę Amtracka, czy też latającego szkota :)

Dobra, ale zaczynam offtopicować... Chciałem się tylko spytać co znacie, co polskiego działa na MS Train Simie ;)

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Proszę powiedz jakim cudem uruchomiłes te tramwaje że nie wywalają Ci błędów?! :o: Co do tras tramwajowych to polskich raczej nie ma. Polskie są tylko kolejowe. Ale mi i tak żaden dodatek nie działa. :(

pesa120n

Post autor: pesa120n »

Tam znajdziecie kilka tramów do tej gry.
http://www.activitysimulatorworld.net/Les_Trams..htm

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

A pomoze mi ktoś i powie z kąd trainz mozna ściagnąć?

Kuba

Post autor: Kuba »

Z półki w sklepie. :razz:

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

No to jak? Pomoże ktoś mi? Wydałem na tą grę ciężko zdobyte pieniądze i chcę miec polski tabor!

805Na

Post autor: 805Na »

Teraz to chyba na TRS jest większy wybór dodatków. Tras mnóstwo, tramwajów mnóstwo, np. na PTram
Mam TRS2006, ale mam problem z zainstalowaniem dodatków.

Tatra RT6N1

Post autor: Tatra RT6N1 »

Pomogę. Tylko napisz mi kilka rzeczy.
1. Jaka trasa
2. Zwiedzanie, czy aktivity.

Pozdrawiam

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Trasa to E-30 Podkarpacie. Tryb "aktivity". Ale chyba kupię TRS bo ta gra jednak jest lepsza niż ten MSTS ze względu na polskie dodatki, bo jeśli chodzi o amerykańskie trasy w MSTS to są niczego sobie.

Tatra RT6N1

Post autor: Tatra RT6N1 »

Ok. Mam jeszcze jedno pytanie.

Czy ściągnąłeś cały tabor, który użyty jest w zadaniu? Jeśli nie, to nie pojeździsz sobie w activity.

Pozdrawiam

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

Tak mam cały tabor, ale zwiedzac też nie mogę, nawet taborem amerykańskim. Dzięki że mi pomagasz.

Citaro_Giętki

Post autor: Citaro_Giętki »

Ja także mam problemat z MSTS, tym jednak razem z trasą tramwajową Stadtbahn U79 v3. Jeżdżę normalnie, tylko jedno mnie denerwuje - w niewielu miejscach są widoczne drogi samochodowe. Prawie wszędzie same tory, trakcja i budynki. Sygnalizacja samochodowa jest wszędy, tylko rzadko kiedy natknę się na ulicę. Jak to naprawić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”