[Budnix] Symulator autobusu

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Kuba

Post autor: Kuba »

Niestety, prace zostaly zawieszone. :( Tak samo jak nad VBusem.. :cry:

Milenium

Post autor: Milenium »

Kuba pisze:Tak samo jak nad VBusem.. :cry:
Nie prawda...sam jesteś na VBF i nie wiesz że użytkownik o pewnej nazwie na Z chce kontynuować prace nad VB.

Kuba

Post autor: Kuba »

Wiem, ale to juz nie bedzie tak samo, Emka byl lepszy, zna sie na rzeczy, a ten Z. to <b>niewiem</b>, nie przepadam za nim... :]

Edward

Post autor: Edward »

Czemu Emka przerywa prace? Jest moim ulubionym koderem "komunikacyjnym":)

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Edward pisze:Czemu Emka przerywa prace? Jest moim ulubionym koderem "komunikacyjnym":smile:
Emka napisał pewne oświadczenia na VB forum.
Chcialem poinformowac, ze przestaje sie zajmowac vbusem. chcialbym sie obecnie zajac innymi projektami i calkiem innymi sprawami.
Sprawa wyglada nastepujaco: z moejgo punktu widzenia vbus osiagnal stan w ktorym nalezalo by go przepisac od nowa i bez bledow. na to musialbym zainwestowac zbyt wiele czasu, a nie przewisuje z tego tytulu zyskow (przypominam ze vbus nie byl tworzony z mysla o sprzedawaniu go, chodzilo o wprawienie sie w programowaniu i taki wlasnie rodzaj zysku mam na mysli).

innym czynnikiem, ktory wplynal na moja decyzje bylo 'fiasko' zbiorki kasy na serwer. okzalo sie, ze taka 'pierdółka' jest _niewykonalna_... wydalo mi sie wtedy, ze jestem jedyną osobą (+ludzie od modeli i miast), ktorej zalezy . wlozylem z vbusa kupe czasu i troche umiejetnosci i nie usmiecha mi sie wkladac w niego takze kase.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”