Bus Simulator 2009

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
bubel12345

Post autor: bubel12345 »

O własnie oto mi chodziło :diabeł: To jednak BS 2010, sorki :P Szkoda że nie działa mi BS 2010

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Znalazłem amatorskie spolszczenie do tej gry

jizdenka

Post autor: jizdenka »

Witajcie :)
Mam pytanie połączone z prośbą - od pewnego czasu śledzę ten wątek,ale mam kilka wątpliwości,ponieważ nie jestem aż tak zaawansowana jak Wy w temacie symulatorów a padają tutaj często skróty myślowe,luźne skojarzenia-po prostu nie nadążam...więc do rzeczy.
Posiadam grę BUS DRIVER i jestem nią zachwycona,gram w nią od roku,ale powiem szczerze-z ogromną chęcią poszerzyłabym swój zbiór o nową grę z autobusem (w przyszłości także tramwaj)...i tutaj mam problem. Na Allegro znalazłam grę BUS SIMULATOR DELUXE,który kosztuje ok.40 zł z wysyłką i kompletnie nie wiem czy to jest polski odpowiednik polecanej przez Was gry BUS SIMULATOR 2009 czy CITY BUS SIMULATOR? Zależy mi na dobrej jakości gry-tzn. maksymalny real jazdy (a nie wrażenie jechania czołgiem zamiast autobusem) , dobra grafika, nowe możliwości (bardzo podoba mi się wprowadzenie sprzedaży biletów,zabieranie niepełnosprawnych,wybierany rozkład jazdy,kolor autobusu...)-co polecacie,co jest dostępne w sprzedaży?
Czym różni się gra BUS SIMULATOR 2009 od CITY BUS SIMULATOR?!?!?!?
I jeszcze jedno-czy istnieje gra, w której oprócz świateł drogowych obowiązywałyby znaki drogowe?!?!? To by było super !!!
Będę bardzo wdzięczna za wyczerpujące odpowiedzi!!!
Ciężko mi się połapać w tym wszystkim,bo nazwy gier brzmią niemal identyczne a z tego,co czytam potrafią bardzo się różnić.
Proszę też o Waszą opinię o grze,którą znalazłam na Allegro-DELUXE BS?
Pozdrawiam serdecznie :) :)

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

To Bus Simulator 2008, gra g**o warta :P

jizdenka

Post autor: jizdenka »

BS DELUXE = BS 2008?!?!?!?!?

kurcze! gdzie można kupić BS 2010?!?!?!?
podajcie jakąś zagraniczną stronkę,please!
i czy jest już wersja angielska?
czy w ogóle będzie PL wersja tej gry?!??!?

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

Jak będziesz taka nachalna to nikt ci nie odpowie na twoje pytania :P . Tak właściwie to tak trudno Ci w gogle wpisać Bus Simulator 2010 i poszukać. :nuts: A <b>pozatym</b> jeszcze nie weszła wersja 2010 na razie jest 2009. Chyba że ci chodzi o City Bus Simulator 2010?

jizdenka

Post autor: jizdenka »

a myślisz,że nie szukałam przez google?!?!?!? :nuts:
chodzi mi o BS 2010 NEW YORK!
a czy ten 2009 jest dobry i gdzie można go kupić?
nauczcie się,proszę odpowiadać jasno na pytania i wyczerpująco!
kulturalnie pytam a tutaj jeszcze mnie obrażają!
podobno BS DELUXE to jest to samo co BS 2008,więc podobno nie warto tego kupować...
tak jak pisałam-nie mogę ściągać na kompa darmowych,bo mam potwornie wolne łącze i on jest zapchanym,starym badziewiem,ale mam drugiego laptopa,bez netu i na tym drugim gram :-)
pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź. nie jestem nachalna,po prostu pytam,co się wyraźnie nie podoba...nie każdy na forum musi chyba być wszechwiedzący?!?!?

[ Dodano: 2009-11-17, 15:15 ]
Czy mogę się dowiedzieć za co otrzymałam 2 ostrzeżenia?!?!?!?!?!?
To forum jest <b>conajmniej</b> dziwne-kulturalni ludzie są upominani albo szykanowani...

dawidek96

Post autor: dawidek96 »

A cena tej gry to jak jest :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”