Cities in Motion

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

irisbus pisze:Pobrałem, gra wygląda nieźle ale tak cholernie mi tnie, że przy dwóch liniach można iść się już pociąć... Widać na mojego laptopa nie nadaje się.
Nie wiem czy to wina komputera, choć może tak. U mnie kursor porusza się w takim tempie w tej grze, że ja mogę zjeść kanapkę nim on się przesunie.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

To w końcu beta, więc może jeszcze brak optymalizacji wychodzi bokiem. Ale oprócz tego, to ta gra nie ma wcale najmniejszych wymagań.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Na mojej "maszynie" śmiga aż miło.
Chłopakom jako bug możemy napisać brak jednotoru gdy się pętle robi.

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Gra jest świetna :). U mnie działa bez zarzutów...

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Pograłem dzisiaj nieco więcej. Przy różnych pożarach itp. gra zwalnia, ale grać się da. Mogliby jeszcze pomyśleć nad czymś takim jak takt - w Transport Giant tego nie było (trzeba było się męczyć z odpowiednim puszczaniem wozu), a tutaj są z tym drobne problemy (co prawda gdy wypuszcza się np. 2 lub 3 wozy na linię, to startują one z innych miejsc, lecz później się szybko doganiają, bo te miejsca są losowo dobierane).

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Ja mam jeszcze taką uwagę. Skoro jest zarządzanie infrastrukturą to powinna być możliwość dobudowania kawałka drogi czy chodnika. No, ale nie mniej jednak gra jest świetna :).

Pytanie do Was czy można zapisać tan gry ? Bo u mnie się nie da :|

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Z płynnością jest całkiem dobrze (nie mam więc pojęcia jak stary sprzęt mają niektórzy powyżej jak ja myślałem, że mój pięcioletni komp jest stary :D)/ Jedyny problem jest taki, że moje miasto atakowało drzewo gigant które zakrywało pół dzielnicy.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Gry pewnie nie można zapisać, bo to beta. Nie wszystkie rzeczy są włączone.

Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 356
Rejestracja: 2007-10-24, 13:20
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Szymon »

A powiedzcie mi, po zainstalowaniu jak włączam grę to robi się czarny monitor i wyskakuje napis "Frequency out of range", co z tym zrobić? Podobnie mi się kiedyś zrobiło jak bawiłem się ustawieniami monitora, ale teraz tylko instalowałem.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Też to mam co kolega wyżej. Mamy za stare monitory :( Gra staruje w dużej rozdzielczości przy dużym odświeżaniu ekranu. Może któryś chętny powie jak krok po kroku klikając klawiaturą idzie zmniejszyć rozdzielczość ? :mruga:

Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 356
Rejestracja: 2007-10-24, 13:20
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Szymon »

Mam pytanie, okres tej "bety" co ściągałem kiedyś już minął, to w taki razie nie mam już szans na pogranie sobie w to? Bo sprzęt nawet zmieniłem ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Masz szanse kupić CiM, bo już wyszło :P Tyle że nie wiem, czy w Polsce.

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

Moja recenzja na temat tej gry, Gra fajna, lecz te korki samochodów są ***-nie zmniejszające sie... :confused:

Awatar użytkownika
shakkie
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-03-21, 21:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: shakkie »

Przed rozpoczęciem rozgrywki w trybie sandbox można ustawić mniejszy ruch uliczny. Powoduje wyraźne zmniejszenie korków.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Mnie w tej grze wkurza to, czego nie zmienili od bety - wozy jeżdżą w stadach, jeżeli ktoś nie ma pojęcia jak je puszczać na linię.

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

Ogółem, co mam zrobić, żebym miał grę po polsku? Są jakieś strony www z dodatkami? To gdzie mam ustawić ten ruch uliczny? W tym difiicul leves czy jakoś tak?

Awatar użytkownika
shakkie
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-03-21, 21:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: shakkie »

NorbertKomusinski pisze:To gdzie mam ustawić ten ruch uliczny? W tym difiicul leves czy jakoś tak?
W poziomach trudności powinna być opcja "custom". Po kliknięciu na nią pojawi się okienko z kilkoma opcjami, wśród nich będzie suwak "private motoring".

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

mimo że dałem, najmniejszy to i tak się tworzą gigantyczne korki przy dworcu (Mapa ta startowa - nie wiem jak ją nazwać :D )

Awatar użytkownika
shakkie
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-03-21, 21:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: shakkie »

A instalowałeś jakieś patche? W którymś było coś zrobione z ruchem ulicznym.
A "tutorial town" to w ogóle kiepska mapa, szkoda czasu na nią. Najlepiej gra się na Berlinie.

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

No kilka postów wyżej pisałem czy istnieją jakieś strony www z dodatkami do tejże gry :)

[ Dodano: 2011-11-05, 13:34 ]
Ogółem po trzech dniach, ta gra mnie się znudziła... robienie tego samego ciągle mnie już znudziło...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”